WLJ: MOSiR Grajewo - Jagiellonia (17:00)
7 września
III liga: Jagiellonia II - Warmia Grajewo (Suraż, 13:00)
Aktualności
Startują juniorzy młodsi

Wyjazdowym meczem z MOSiR-em Grajewo w środę (godz. 17:00) zainaugurują nowy sezon juniorzy młodsi Jagiellonii. Każdy inny wynik drużyny Tomasza Kulhawika niż awans z pierwszego miejsca będzie niespodzianką.

więcej 02.09.2014, 23:33

Z Wisłą w niedzielę o 18

Ekstraklasa S.A. ogłosiła, że mecz 11. kolejki T-Mobile Ekstraklasy Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok odbędzie się 5 października (niedziela) o godzinie 18:00.

więcej 02.09.2014, 16:21

Zadaj pytanie Przemkowi Frankowskiemu

Do 3 września (środa) czekamy na Wasze pytania do Przemysława Frankowskiego. Nowego pomocnika Jagiellonii możecie zapytać o wszystkie kwestie związane z futbolem i nie tylko.

więcej 02.09.2014, 15:49

W sobotę towarzysko z Nemanem

W najbliższą sobotę (06.09) Jagiellonia Białystok wykorzystując przerwę na gry reprezentacyjne zagra sparing z siódmą drużyną białoruskiej ekstraklasy – Nemanem Grodno.

więcej 02.09.2014, 10:41

Złóż życzenia w przerwie meczu

Czy chcesz w przerwie meczu złożyć życzenia członkom swojej rodziny lub przyjaciołom? Wystarczy, że wyślesz maila z życzeniami i zdjęciem na adres marketing@jagiellonia.pl.

więcej 02.09.2014, 10:37

O derbach i... derbach, czyli w prasie o Jadze

We wtorkowych wydaniach prasy powraca temat wygranej w Kielcach. Możemy również przeczytać relację z poniedziałkowych derbów Podlasia w CLJ.

więcej 02.09.2014, 10:10

Młodzicy i trampkarze zainaugurowali sezon

W miniony weekend rozgrywki młodzieżowe zainaugurowali trampkarze i młodzicy naszego województwa. W rozgrywkach tych bierze udział aż pięć zespołów Jagiellonii. Na inaugurację sezonu Żółto-Czerwoni odnieśli cztery zwycięstwa i zanotowali jeden remis.

więcej 02.09.2014, 10:00

CLJ: Jaga lepsza w derbach województwa

Juniorzy starsi Jagiellonii Białystok pokonali w derbach województwa podlaskiego ŁKS 1926 Łomża 3:0, w ramach rozgrywek Centralnej Ligi Juniorów.Bramki dla naszego zespołu zdobyli Damian Grabowski, Michał Dawidowicz i Emil Gajko.

więcej 01.09.2014, 19:26