21 04.17 08:37
Nowszy wpis Starszy wpis

Skuteczność na strzelnicy, czyli w prasie o Jadze

W przedweekendowym przeglądzie prasy na pierwszy plan wysuwa się niecodzienny trening Jagiellończyków. Ponadto znajdujemy zapowiedź spotkania z Piastem.

Przegląd Sportowy
Trenowali... skuteczność. - Przed meczem w Gliwicach białostoczanie odbyli ostry trening strzelecki w jednej z białostockich... strzelnic. Zabawa była znakomita.

Gazeta Wyborcza
Trenowali skuteczność na... strzelnicy. - W sobotę piłkarze Jagiellonii rozegrają ostatnie spotkanie w rundzie zasadniczej ekstraklasy. Przed wyjazdem do Gliwic na mecz z Piastem białostoczanie odbyli zajęcia na... strzelnicy. W czwartek piłkarze Jagiellonii dzięki uprzejmości klubu strzeleckiego 9mm spróbowali swych sił na strzelnicy.

Gordon z jedną kartką mniej. - Komisja Ligi Ekstraklasy S.A. anulowała żółtą kartkę, którą Ziggy Gordon został ukarany w meczu Jagiellonii Białystok z Cracovią.

Kurier Poranny
Mecz o lidera przed podziałem punktów. - Można powiedzieć: szkoda, że ten mecz nie decyduje jeszcze o mistrzowskim tytule, bowiem taka sytuacja, że zostaje tylko jedno spotkanie i mamy wszystko w swoich rękach, byłaby dla nas komfortowa - mówi Rafał Grzyb, kapitan białostockiego zespołu. Do mistrzostwa jednak na razie droga daleka, ale można przynajmniej spróbować ustawić się w jak najlepszym położeniu przed decydującymi potyczkami. Ewentualne trzy punkty zagwarantują Jagiellonii pierwsze miejsce, co daje kilka bonusów w fazie dodatkowej. (...) Białostoczanie mają o co walczyć w Gliwicach, bowiem każda zdobycz będzie miała w ich przypadku wymierne znaczenie, gdyż nieparzysta ilość punktów zaokrąglana jest przed podziałem w górę, czyli na korzyść zainteresowanego zespołu. Dlatego remis da im na koniec faktycznie punkt, a nie jego połowę, natomiast wygrana dwa oczka, a nie półtora.