19 05.17 14:01
Nowszy wpis Starszy wpis

Co, gdzie i kiedy przed meczem z Legią

W niedzielę (21.05) w meczu 35. kolejki Lotto Ekstraklasy Jagiellonia na stadionie przy ul. Słonecznej podejmie Legię Warszawa (początek o godzinie 18:00). Poniżej przedstawiamy zestaw podstawowych informacji, które z pewnością ułatwią poruszanie się po stadionie, przed i w trakcie meczu.

OTWARCIE BRAM STADIONU: godz. 16.00. Prosimy o przyjście na stadion możliwie wcześnie przed meczem w celu sprawnego wejścia na obiekt, uniknięcia kolejek i nerwów.

WEJŚCIE NA OBIEKT:

 

Aby zobaczyć miejsca parkingowe, a także drogi wejścia na poszczególne sektory należy kliknąć w powyższy plan obiektu.

Osoby posiadające bilety na sektory 5, 37 wchodzą od ul. Słonecznej, poprzez wejście SVIP,VIP.

W dniu meczu od godz. 16:00 będzie czynny jedynie PUNKT INFORMACYJNY.

PUNKTY KASOWE
przy wejściu na stadion od ulicy Słonecznej oraz od ulicy Wiosennej będą NIECZYNNE.

Wszelkie informacje związane z organizacją meczu można będzie uzyskać u stewardów obecnych na obiekcie i poza nim, pytania można również kierować na adres klub@jagiellonia.pl

  

PARKINGI:

Parking ogólnodostępny, bezpłatny dla kibiców, przedstawicieli mediów -> wjazd od ulicy Słonecznej i Kawaleryjskiej.

Lech Sp. z o.o. w dniu meczu udostępnia kibicom parking na 700 miejsc przy Targowisku - w godz. 13:30 - 18:30, wjazd od ulicy Ciołkowskiego. Wjazd na parking jest bezpłatny. Korzystających  z parkingu obowiązuje zakaz wstępu na teren Targowiska Miejskiego.

Zaparkować samochody będzie można również na jezdni ul. Wiosennej. Chodnik wyłączony z parkowania. Parkingi przed stadionem przy jezdni ul. Słonecznej wyłaczone z użytkowania.

Parkowanie na jezdni na ul. Ciołkowskiego jest zabronione.