12 06.17 21:31
Nowszy wpis Starszy wpis

Ireneusz Mamrot nowym trenerem Jagiellonii!

Ireneusz Mamrot będzie nowym trenerem piłkarzy Jagiellonii Białystok. 46-letni szkoleniowiec, który ostatnie siedem lat spędził w Chrobrym Głogów, zostanie przedstawiony na środowej konferencji prasowej.

Nowy trener Żółto-Czerwonych prowadził Chrobrego od 2010 roku i z drużyną z Głogowa szybko zdołał awansować z trzeciej do pierwszej ligi. Przez ostatnie trzy sezony jego zespół nie miał większych problemów na zapleczu ekstraklasy – za każdym razem potrafił bez większego trudu się utrzymać, zajmując bezpieczne miejsce w środku tabeli. Tak było w debiutanckim sezonie 2014/15 (jedenaste miejsce) oraz niedawno zakończonych rozgrywkach 2016/17 (dwunasta lokata). Jeszcze lepiej było w sezonie 2015/16, kiedy to Chrobry zajął w I lidze szóstą lokatę na koniec rozgrywek.

Ireneusz Mamrot zostanie przedstawiony na specjalnie zwołanej konferencji prasowej, która odbędzie się w środę 14 czerwca o godzinie 15:00 w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego. Wtedy też zostaną ogłoszone wszystkie szczegóły dotyczące przyjścia do Jagiellonii naszego nowego szkoleniowca.

Trenerze, witamy w Jagiellonii!