04 09.17 11:46
Nowszy wpis Starszy wpis

Szukasz pracy? Jagiellonia czeka na Ciebie

        Nasz klub stale rośnie w siłę. Do dalszego harmonijnego rozwoju potrzebujemy nowych i kreatywnych osób. Nie zatrzymujemy się i szukamy kompetentnych ludzi, chcących zasilić nasze szeregi. Być może nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku Kitmana, Asystenta ds. komunikacji oraz Asystenta ds. sprzedaży elektronicznej. Poniżej więcej szczegółów dotyczących ofert pracy.

KITMAN

Opis stanowiska pracy:

- przygotowywanie sprzętu sportowego na potrzeby zawodników i sztabu szkoleniowego Jagiellonii Białystok,

- realizacja zamówień – branding i personalizacja sprzętu,

- odpowiedzialność za przygotowywanie sprzętu do meczu,

Oczekiwania:

- dobra znajomość programów graficznych (Photoshop, Ilustrator),

- umiejętność obsługi urządzeń typu ploter,

- prawo jazdy kat. B,

- znajomość języka angielskiego (w stopniu komunikatywnym),

- dyspozycyjność,

- odpowiedzialność.

Mile widziane:

- samodzielność,

- komunikatywność,

- sumienność,

- umiejętność pracy w zespole,

- wysoka kultura osobista.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV na adres: a.szczesny@jagiellonia.pl z dopiskiem - CV Jagiellonia

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ASYSTENT DS. KOMUNIKACJI, GRAFIK KOMPUTEROWY

- przygotowywanie i edycja materiałów redakcyjnych do publikacji,

- asystowanie w prowadzeniu mediów społecznościowych Klubu (facebook, twitter, instagram)

- przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby redakcji,

- przygotowywanie materiałów foto i video na potrzeby Klubu,

- znajomość pakietu Office,

- znajomość programów graficznych (Photoshop, Ilustrator),

- obsługa sprzętu foto/video,

- samodzielność i pomysłowość,

- wysoka kultura osobista,

- komunikatywność.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV na adres: a.klim@jagiellonia.pl z dopiskiem - CV Jagiellonia

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY ELEKTRONICZNEJ /lub ASYSTENT DS. SYSTEMU SPRZEDAŻY, GRAFIK

- obsługa platformy sprzedażowej (system biletowy),

- obsługa platformy sprzedażowej , wprowadzanie nowych produktów,

- kompleksowe koordynowanie procesu sprzedaży,

- nadzór nad realizacją zamówień,

- obsługa klientów,

- przygotowywanie projektów graficznych,

- umiejętności informatyczne,

- znajomość programów: Photoshop (poziom zaawansowany),

- komunikatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie w branży e-commerce,

- doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,

- zdolności analityczne,

- analiza trendów rynkowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV na adres: a.klim@jagiellonia.pl z dopiskiem - CV Jagiellonia