11 09.17 13:07

Ośmiu zwycięskich, czyli bilans wypożyczonych

Za nami kolejny ligowy weekend. Debiut w nowym zespole zaliczył Dawid Szymonowicz. Ośmiu naszych wypożyczonych świętowało ligowe wygrane.

FC ViOn Zlate Moravce
Dawid Szymonowicz zadebiutował w lidze słowackiej. Piłkarz wypożyczony z Jagiellonii wszedł na boisko w 67. minucie zmieniając Denisa Hornika, a jego drużyna wygrała na wyjeździe z FK Senica 1:0.

Korona Kielce
Maciej Górski rozegrał 24 minuty w spotkaniu z Sandecją Nowy Sącz. "Złocisto-Krwiści" zwyciężyli z beniaminkiem 1:0.

Sandecja Nowy Sącz
Bez Jonka Strausa "Sączersi" przegrali w Kielcach z Koroną 0:1. Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii rozegrał 90 minut w spotkaniu rezerw z KS Tymbark, a druga drużyna Sandecji wygrała na wyjeździe 5:0.

Tylko Karol Mackiewicz zagrał w meczu z GKS-em Katowice. Pomocnik wypożyczony z Jagi pojawił się na boisku w 64. minucie za Iorgę. W spotkaniu nie zagrali Luka Asatiani, Patryk Klimala oraz kontuzjowany Paweł Olszewski.

Miedź Legnica
Rafał Augustyniak (90 minut) i Przemysław Mystkowski (72 minuty) wystąpili w spotkaniu z Bytovią Bytów. "Miedzianka" wygrała to spotkanie 2:1.

GKS Tychy
Paweł Kaczmarczyk zagrał 71 minut w spotkaniu z Chojniczanką Chojnice. Pomocnika wypożyczonego z Jagi zmienił w drugiej połowie Dawid Błanik. Tyszanie przegrali 0:3.

Pogoń Siedlce
Dawid Polkowski rozegrał 28 minut w spotkaniu ze Stomilem Olsztyn. 19-letni pomocnik wszedł na boisko za Miroslava Plastę. Siedlczanie wygrali ten mecz 1:0.

Radomiak Radom
Hubert Gostomski wystąpił w meczu z Gryfem Wejherowo. Radomianie zremisowali na Pomorzu 1:1.

Widzew Łódź
Marcin Pigiel zagrał 90 minut w meczu z Olimpią Zambrów, a Mateusz Ostaszewski pauzował z powodu kontuzji. Łodzianie wygrali ze spadkowiczem z II ligi 1:0, a jedyną bramkę zdobył eksJagiellończyk, Kacper Falon.

Michał Domański zagrał 79 minut w meczu z Widzewem. Zambrowianie przegrali na wyjeździe 0:1.

Tur Bielsk Podlaski
Patryk Niemczynowicz rozegrał całe spotkanie z Sokołem Ostróda. Mateusz Maliszewski nie pojawił się na boisku. Bielszczanie przegrali na wyjeździe 1:6.

Podlasie Biała Podlaska
Artur Renkowski (90 minut) i Karol Buzun (28 minut) wystąpili w meczu z MKS-em Trzebinia. Luka Gugeszaszwili oraz Kamil Pajnowski nie pojawili się na boisku. Mecz zakończył się remisem 0:0.