13 09.17 08:20
Nowszy wpis Starszy wpis

Trener za Cillianem, czyli w prasie o Jadze

Wiodącym tematem w środowej prasówce jest wywiad z trenerem Ireneuszem Mamrotem, który odnosi się jeszcze do meczu w Krakowie i broni Cilliana Sheridana.

Kurier Poranny
Mamrot jeszcze o meczu w Krakowie. - Biorąc pod uwagę to, że do 89. minuty goniliśmy wynik, trzeba szanować remis. Ale niewykorzystane, zwłaszcza w końcówce spotkania sytuacje sprawiają, że czuję spory niedosyt, bo można było wygrać. Wyniku jednak już nie zmienimy, możemy za to wyciągnąć wnioski na przyszłość. (...) Na pewno żałujemy, że nie wykorzystał dwóch sytuacji w końcówce, ale totalna krytyka wobec niego jest niesprawiedliwa. Wiem, że kibic bierze pod uwagę głównie nieskuteczność, ale ja widzę, jak Cillian pracuje na treningach i na meczach. Dużo biega, walczy i będę go bronić. Czasami bywa tak, że napastnik co nie dotknie piłki, to wpada, czasami jest odwrotnie. Proszę mi wierzyć, że jemu też jest ciężko, bo to ambitny zawodnik i widzę jego reakcję po ostatnich meczach.

Gazeta Wyborcza
Znamy termin meczu z Lechem. - 13 października, godz. 20.30, Stadion Miejski w Białymstoku - to termin i miejsce konfrontacji Jagiellonii z Lechem Poznań.

Guti w '11' kolejki. - Guti z Jagiellonii Białystok został wybrany do najlepszej jedenastki ósmej kolejki ekstraklasy.