14 11.17 12:31
Nowszy wpis Starszy wpis

Degustacja miodów podczas meczu z Bruk-Betem

Podczas meczu z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza Jagiellonia Białystok oraz Technikum Pszczelarskie z Pszczelej Woli przygotują Kibicom dodatkową atrakcję. W najbliższy piątek przed i w trakcie spotkania na trybunach Stadionu Miejskiego odbędzie się degustacja miodów.

To już trzecia tego typu akcja, która odbędzie się na naszym stadionie. Jagiellonia od wielu lat kojarzy się z pszczołami. Sympatyczny owad jest nie tylko symbolem naszego Klubu, ale również najbardziej rozpoznawalną maskotką w całej Ekstraklasie. - Akcja zawsze cieszyła się dużym zainteresowaniem, dlatego zdecydowaliśmy się na jej powtórkę. Zależy nam nie tylko na grze skojarzeń. Wsparliśmy kampanię społeczną "Adoptuj pszczołę". Przez tę akcję chcemy propagować zdrowe odżywianie wśród kibiców Jagiellonii. O odpowiednie nawyki warto zadbać od lat najmłodszych - mówi Agnieszka Klim, dyrektor działu marketingu w białostockim klubie.

Degustacja rozpocznie się o godzinie 16:30 i będzie prowadzona na Sektorze Rodzinnym. Wszystkich gorąco zachęcamy do skosztowania miodu w piątek!