07 12.17 00:24
Nowszy wpis Starszy wpis

Urodziny Mariana Kelemena

W czwartek 7 grudnia 38. urodziny obchodzi Marian Kelemen! Z tej okazji życzymy naszemu bramkarzowi wszystkiego najlepszego!

Marian Kelemen występuje w barwach Jagiellonii od lata 2016 roku. Słowak natychmiast stał się ważną postacią w defensywie Żółto-Czerwonych i od półtora roku jest podstawowym golkiperem naszej drużyny. Przez ten czas bronił naszej bramki w 54 meczach oficjalnych, 19 razy zachowując czyste konto i będąc jednym z filarów wicemistrzowskiego zespołu z poprzedniego sezonu.

Wcześniej Kelemen z powodzeniem bronił barw Śląska Wrocław, z którym wywalczył mistrzostwo Polski, a także klubów zagranicznych, między innymi hiszpańskiej Numancii, greckiego Arisu Saloniki czy tureckiego Bursasporu. Ostatnie dni dla Mariana są niezwykle szczęśliwe, bo po zapewnieniu Jadze zwycięstwa nad Pogonią Szczecin (1:0) nasz bramkarz w poniedziałek doczekał się narodzin synka - Christophera.

Marian, wszystkiego najlepszego! Życzymy Ci zdrowia, szczęścia, a także jak najwięcej udanych interwencji i czystych kont w Żółto-Czerwonych barwach!