08 01.18 15:58
Nowszy wpis Starszy wpis

Jaga Benefit. Startuje program lojalnościowy kibiców Jagiellonii!

Jaga Benefit to bonus, korzyść i satysfakcja każdego Kibica, który dzięki udziałowi w Programie będzie mógł korzystać z wielu atrakcyjnych rozwiązań, a punkty zebrane za zakup karnetów, biletów i gadżetów, wymieniać na korzystne rabaty oraz pamiątki klubowe. Dodatkowo dla najaktywniejszych kibiców przygotowaliśmy kilka niedostępnych dotychczas niespodzianek.

- Program lojalnościowy Jagiellonii Białystok powstał aby docenić zaangażowanie wieloletnich Sympatyków i zachęcić nowych do kibicowania na trybunach Stadionu. Mamy nadzieję, że nasi kibice poczują się wyjątkowo, a program będzie impulsem do jeszcze większej aktywności. Nagradzane będą nie tylko zakupy biletów i karnetów ale także klubowych, oficjalnych pamiątek - mówi Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok.

Aby przystąpić do Programu, wystarczy się zarejestrować (wymóg prawny). Można tego dokonać poprzez stronę www.benefit.jagiellonia.pl.

Co wyróżnia nasz Program spośród innych?

Sięgamy do historii Waszych zakupów, dzięki czemu znaczna część Kibiców, znajdzie na Swoich kontach punkty od razu po rejestracji. Punkty przyznane zostały za zakup biletów i karnetów na mecze od chwili startu obecnego systemu sprzedażowego (runda wiosenna sezonu 2013/2014).

Warunkiem poprawnego naliczania punktów jest podanie podczas zakładania konta identycznego adresu e-mail, jak ten z konta w systemie sprzedaży (w przypadku biletów i karnetów), jak również internetowego sklepu Jagiellonii Białystok sklep.jagiellonia.pl (w przypadku naliczania punktów za zakupy klubowych pamiątek w sieci). Kibice, którzy dokonują zakupów w Jaga Fan Shopie, będą zobligowani do podania sprzedawcy swojego adresu e-mail w celu doliczenia punktów za dokonane zakupy. Kibice, którzy nie podali wcześniej swojego adresu e-mail w systemie sprzedaży biletów i karnetów, będą musieli zalogować się na swoje konto w systemie i uzupełnić dane.

Zachęcamy do udziału w Jaga Benefit!