11 01.18 08:32
Nowszy wpis Starszy wpis

Potrenowali, czyli w prasie o Jadze

W czwartkowym przeglądzie prasy wiodącym tematem jest pierwszy trening piłkarzy Jagiellonii. Ponadto nie brakuje spekulacji tansferowych.

Gazeta Wyborcza
Pierwsze treningi za drużyną. - W środę piłkarze Jagiellonii Białystok spotkali się na pierwszym treningu na boisku w tym roku. Jak na razie nie ma dużych zmian w kadrze. Białostoczanie urlopy zakończyli w poniedziałek. Wówczas część zawodników przechodziła badania w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym, a część miała zajęcia w siłowni. We wtorek była zmiana. W środę natomiast były już pierwsze zajęcia na boisku.

Kurier Poranny
Przygotowania pełną parą. - Zawodnicy ćwiczyli na bocznym boisku stadionu przy ul. Słonecznej. Nie brakowało zajęć z piłką, a wszystko zwieńczyła wewnętrzna gierka 11 na 11. Wśród trenujących brakowało m.in. Dmytro Chomczenowskiego i Ziggiego Gordona (obaj dostali zgodę na szukanie nowych klubów) oraz Łukasza Burligi i Rafała Grzyba. Kapitan Jagi miał się już pojawić po południu na drugich tego dnia zajęciach, natomiast Burliga ma dziś dołączyć do drużyny. Obecni byli natomiast m.in. Piotr Tomasik, czy Fedor Cernych, o których spekuluje się, że wkrótce opuszczą Białystok. Pierwszy nie był jednak rozmowny i odmówił komentarza na temat ewentualnych przenosin do Lecha Poznań (transfer podobno jest już przesądzony), natomiast drugi z nami chwilę porozmawiał. - Zostało mi pół roku kontraktu w Jagiellonii i jeśli będzie jakaś oferta z innego klubu, to być może z niej skorzystam - przyznaje Litwin. - Jeśli nie, to po prostu zostanę w Białymstoku. Wszystko mi się tu podoba i na pewno nie będę narzekał z tego powodu, że miałbym tu zostać - dodaje.

Przegląd Sportowy
Wójcicki o krok od Jagi? – Przyszłość Kuby wyjaśni się w najbliższych dniach. Prowadzimy rozmowy w tej sprawie. Mogę przyznać, że na pewno zostaje w ekstraklasie – mówił we wtorek Szymon Pacanowski z Fabryki Futbolu. – A Jagiellonia? Jest właśnie jednym z zespołów naszej ligi – dodał agent.