11 01.18 18:16
Nowszy wpis Starszy wpis

Wójcicki: Chcę pokazać się z jak najlepszej strony

        - Opcji było sporo, ale kiedy usłyszałem o zainteresowaniu Jagiellonii zdecydowałem się na transfer. Jeszcze nie grałem o mistrza Polski, a Jaga to w ostatnich latach top w polskiej piłce, klub bardzo stabilny - powiedział po podpisaniu kontraktu nowy zawodnik Żółto-Czerwonych, Jakub Wójcicki.

W czwartek doświadczony zawodnik podpisał umowę z Jagiellonią. - Cieszę się, że tak szybko udało się wszystko zorganizować. Najważniejsze było, abym udał się z drużyną na zgrupowanie. Zdaję sobie sprawę, że podczas zgrupowania czeka mnie walka o wyjściową jedenastkę, dlatego chcę pokazać się z możliwie najlepszej strony - deklaruje piłkarz.

Jak wyjaśnia zawodnik Jagiellonia nie była jedną opcją. - Tych ofert miałem sporo, kiedy jednak otrzymałem tę z Białegostoku, zdałem sobie sprawę, że Jaga będzie najlepszym dla mnie wyborem. W ostatnich latach klub z Podlasia znajduje się w gronie najlepszych polskich zespołów. Jest poukładany, dobrze zorganizowany. Co prawda w swojej karierze grałem już o wysokie cele, ale nigdy jeszcze o mistrzostwo Polski. Wierzę, że z Jagiellonią uda mi się zrealizować marzenia - podkreśla wychowanek Znicza Pruszków.

Było wielu, którzy polecali naszemu nowemu obrońcy Jagiellonię. - Moj serdeczny przyjaciel, Grzesiek Sandomierski bardzo pozytywnie mówił o klubie oraz samym mieście. Mogłem mu zaufać i jestem pewien, że jego prognozy się sprawdzą. Chociaż jestem tutaj od kilku godzin, to na razie mogę wypowiadać się w superlatywach. Badania oraz rozmowy kontraktowe potoczyły się bardzo szybko. Formalności już za mną, teraz biorę się do pracy - zakończył Jakub Wójcicki.