13 02.18 19:59

U-18: Porażka Polski z Norwegią. 90 minut Ozgi

Reprezentacja Polski do lat 18 przegrała z Norwegią 1:3 w trzecim meczu turnieju towarzyskiego w hiszpańskiej La Mandze. 90 minut w barwach Biało-Czerwonych rozegrał obrońca Jagiellonii Michał Ozga.

Po porażce z Czechami (0:2) i wygranej nad Rumunią (2:1) podopieczni Wojciecha Tomaszewskiego tym razem nie sprostali drużynie Norwegii. Już po 25 minutach gry było 0:2 po dwóch trafieniach Tobiasa Christensena, a po zmianie stron trzeciego gola dla Skandynawów strzelił Eirik Opheim Moldenes. Biało-Czerwoni odpowiedzieli tylko bramką Adriana Benedyczaka i choć jeszcze w 90. minucie gry mieli rzut karny, to wynik już się nie zmienił.

Michał Ozga rozegrał 90 minut na środku obrony Polaków i łącznie w trzech meczach w La Mandze uzbierał aż 200 minut, co jest jednym z lepszych wyników na zgrupowaniu kadry U-18 z rocznika 2000.

U-18: Polska - Norwegia 1:3 (0:2)

Bramki: Benedyczak 72' - Christensen 15', 25', Moldenes 55'.

Polska U-18: Kochalski (46' Mrozek) - Buławski (67' Zalewski), Mosakowski, Ozga, Grabowski (67' Stefaniak) - Łoś (46' Skóraś), Boruń (46' Żurawski), Bargiel (67' Sinior), Benedyczak, Bartczuk (46' Klupś) - Rak (46' Praszelik)