23 02.18 00:04
Nowszy wpis Starszy wpis

29. urodziny Cilliana Sheridana

W piątek 23 lutego swoje 29. urodziny obchodzi napastnik Jagiellonii, Cillian Sheridan. Irlandzkiemu snajperowi życzymy z tej okazji wszystkiego najlepszego! 

Cillian trafił do Jagiellonii przed rokiem na zasadzie transferu definitywnego z cypryjskiej Omonii Nikozja i w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu szybko stał się jednym z kluczowych zawodników srebrnej drużyny Michała Probierza. To w dużej mierze dzięki ośmiu bramkom i trzem asystom rosłego Irlandczyka Żółto-Czerwoni do ostatnich sekund walczyli o mistrzostwo Polski. Jesień Sheridan miał już nieco słabszą, ale i tak zdołał pięciokrotnie wpisać się na listę strzelców. Aktualne liczby Cilliana w Jadze to 13 goli i 3 asysty w 37 spotkaniach. Wierzymy, że w trakcie rozpoczętej niedawno piłkarskiej wiosny były zawodnik Celtiku Glasgow znowu zdoła wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności i będzie ważną postacią Jagi w walce o najwyższe cele w LOTTO Ekstraklasie. 

Cillian, życzymy Ci wszystkiego najlepszego! Zdrowia, szczęścia i wielu bramek w żółto-czerwonej koszulce Jagiellonii. Happy birthday, Cillian!