16 03.18 11:39
Nowszy wpis Starszy wpis

HANBUD Partnerem Jagiellonii Białystok

HANBUD został nowym Partnerem Jagiellonii Białystok. To już kolejna firma z regionu, która decyduje się na współpracę z klubem.

- Siedziba naszej firmy znajduje się w Bielsku Podlaskim. Głównym profilem naszej działalności jest produkcja i sprzedaż pokryć dachowych, a także metalowych sztachet, ogrodzeń posesyjnych i budowlanych. Produkujemy również billboardy reklamowe oraz profile G/K oraz Z i C. Na wydajność naszej produkcji oraz jakość oferowanych wyrobów, wpływa pełna zaangażowania praca wykwalifikowanych specjalistów oraz doskonale wyposażone zaplecze techniczne w postaci kilkunastu niezawodnych, nowoczesnych linii produkcyjnych - mówi Tomasz Pruszyński, Dyrektor Zarządzający firmy Hanbud.

- Wsparcie Jagiellonii to kontynuacja akcji "Gramy z najlepszymi" powstała we współpracy z Tomaszem Frankowskim - dodaje.

- Jesteśmy dumni mogąc wspierać rodzimych sportowców, którzy w znaczny sposób przyczyniają się do rozpoznawalności naszego regionu - kończy Pruszyński.

- Jest nam niezwykle miło poinformować, że do końca trwającego sezonu połączymy siły z firmą Hanbud. Co więcej w sezonie 2018/2019 Ekstraklasy stoją przed nami perspektywy rozwijania tej współpracy w szerszym aspekcie. Liczymy, że działania Jagiellonii w zakresie promocji partnera przyniosą mu same korzyści i dużą satysfakcję. Wsparcie klubu w szczególności przez lokalne przedsiębiorstwa jest dla nas niezwykle ważne i pozwala nam się rozwijać oraz realizować kolejne przedsięwzięcia- mówi Agnieszka Syczewska, Wiceprezes Jagiellonii Białystok.