16 04.18 11:51
Nowszy wpis Starszy wpis

Czterech wygranych, czyli bilans wypożyczonych

Za nami kolejka ligowa z udziałem naszych wypożyczonych. Ligowe wygrane zanotowali Paweł Kaczmarczyk, Marcin Pigiel, Jonatan Straus i Przemysław Mystkowski. Wyróżnił się również Luka Gugeszaszwili. Gruzin obronił rzut karny.

Sandecja Nowy Sącz
Jonatan Straus nie zagrał w spotkaniu ze Śląskiem Wrocław. Obrońca wypożyczony z Jagi rozegrał 90 minut w spotkaniu rezerw, które wygrały na wyjeździe z Popradem Muszyna 3:1.

GKS Tychy
Paweł Kaczmarczyk rozegrał 20 minut w spotkaniu z Olimpią Grudziądz. "Kaczmar" został upomniany żółtą kartką, a tyszanie wygrali na wyjeździe 1:0.

Chojniczanka Chojnice
Maciej Górski zagrał 90 minut w spotkaniu z Zagłębiem Sosnowiec. Ekipa z Chojnic przegrała przed własną publicznością 0:2.

Wigry Suwałki
Patryk Klimala wystąpił w spotkaniu z Odrą Opole. "Klima" został zmieniony w 90. minucie przez Bartosza Gużewskiego. Suwalczanie zremisowali na wyjeździe 0:0. Damian Węglarz całą potyczkę obejrzał z ławki rezerwowych, a Paweł Olszewski i Karol Mackiewicz wracają po kontuzji.

Miedź Legnica
Przemysław Mystkowski rozegrał 12 minut w starciu ze Stomilem Olsztyn. Rafał Augustyniak nie pojawił się na boisku. Legniczanie wygrali 1:0.

Pogoń Siedlce
Dawid Polkowski wystąpił w meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Nasz zawodnik zszedł z boiska w 87. minucie. Siedlczanie zremisowali z "Góralami" 0:0.

Tur Bielsk Podlaski
Mateusz Maliszewski rozegrał 80 minut w spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Patryk Niemczynowicz nie wystąpił w tym spotkaniu. Bielszczanie przegrali 0:3.

Olimpia Zambrów
Mateusz Ostaszewski zagrał 85 minut, a Michał Domański nie pojawił się na boisku w Sieradzu. Olimpia zremisowała na wyjeździe z Wartą Sieradz 1:1.

Widzew Łódź
Marcin Pigiel rozegrał 90 minut w spotkaniu z Legia II Warszawa. Łodzianie wygrali 3:2.

Podlasie Biała Podlaska
Luka Gugeszaszwili, Kamil Pajnowski (po 90 minut) i Karol Buzun (81 minut) zagrali w spotkaniu ze Spartakusem Daleszyce. Artur Renkowski nie pojawił się na boisku. "Gugesz" obronił rzut karny, ale Podlasie przegrało przed własną publicznością 0:1.