17 04.18 13:46
Nowszy wpis Starszy wpis

Bartosz Kwiecień i Adrian Siemieniec odwiedzili przedszkole

We wtorek zawodnik Jagiellonii, Bartosz Kwiecień oraz trener Adrian Siemieniec odwiedzili dzieci z Przedszkola nr 31 w Białymstoku.

Wizyta "Kwiatka" oraz asystenta Ireneusza Mamrota  wywoływała spore emocje. Nasi najmłodsi Kibice przygotowali się na ten dzień, zakładając "Żółto-Czerwone" koszulki. Niektórzy z przedszkolaków odśpiewali na początku spotkania hymn znany z meczów na stadionie przy Słonecznej.

Przez całe spotkanie toczyła się żywa dyskusja między jagiellońskimi gośćmi oraz naszymi najmłodszymi Kibicami. Trener Siemieniec mówił, jak na codzień wygląda praca trenera, natomiast Bartek Kwiecień zdradził, co może, a czego nie może jeść. Ponadto zawodnik ze szkoleniowcem opowiadali o obcokrajowcach w zespole, pytali przedszkolaków o obecność na meczach przy Słonecznej.

Nie mogło zabraknąć również pytań o przeszłość. Adrian zdradzał, w jakich okolicznościach rozpoczęła się jego przygoda z zawodem trenera. Podobnie jak Bartek, który opowiadał o swoich początkach.

Na koniec spotkania zarówno trener, jak i zawodnik rozdali wszystkim autografy oraz ustawiali się do pamiątkowych zdjęć.