11 05.18 13:53
Nowszy wpis Starszy wpis

Napój izotoniczny Jaga ISOACTIVE już na rynku!

Na rynku pojawił się nowy produkt będący efektem współpracy Jagiellonii Białystok z firmą Blue Lemon. Z przyjemnością przedstawiamy napój izotoniczny – Jaga ISOACTIVE!

Nasz nowy napój izotoniczny już trafia do najlepszych sklepów w mieście i regionie. Wprowadzony został głównie z myślą o osobach prowadzących aktywny tryb życia. To już czwarty „jagielloński” produkt na półkach sklepowych. Od miesięcy można również na nich znaleźć napój energetyczny Jaga Energy Drink, wodę Jaga Sport Water oraz szampana bezalkoholowego dla dzieci Bąbel Jaga.

- Cieszymy się, że nasze, wprowadzane wspólnie z firmą Blue Lemon produkty spotykają się z dużym zainteresowaniem ze strony konsumentów. Dlatego też zdecydowaliśmy się wprowadzić na rynek napój izotoniczny Jaga ISOACTIVE. Liczymy, że napój ten, podobnie jak pozostałe produkty, również przypadnie do gustu naszym kibicom. Co więcej, mogę zdradzić, że jeszcze nie powiedzieliśmy w tym temacie ostatniego słowa, bowiem już trwają prace nad kolejnymi „jagiellońskimi” produktami – powiedziała Agnieszka Klim, dyrektor ds. Marketingu w Jagiellonii.