15 05.18 09:10

Patryk Goleador, czyli bilans wypożyczonych

Za nami kolejny ligowy weekend, w którym wystąpili nasi wypożyczeni. Bohaterem weekendu został Patryk Klimala, który strzelił dwa gole. Bramkę w rezerwach Sandecji zdobył Jonek Straus. Wygrane świętowali również Dawid Polkowski i Marcin Pigiel.

Sandecja Nowy Sącz
Bez Jonatana Strausa "Sączersi" przegrali z Cracovią 0:1 i spadli do I ligi. "Dżony" zagrał w spotkaniu rezerw i strzelił gola w meczu rezerw, które pokonały Tarnovię 3:1.

Chojniczanka Chojnice
Maciej Górski rozegrał 69 minut w spotkaniu z Pogonią Sieldce. "Góral" został upomniany żółtą kartką. Zespół z Chojnic przegrał na wyjeździe 2:3.

Pogoń Sieldce
Dawid Polkowski zagrał siedem minut w spotkaniu z Chojniczanką Chojnice. Siedlczanie wygrali 3:2.

Miedź Legnica
Rafał Augustyniak (90 minut) oraz Przemysław Mystkowski (21 minut) wystąpili w spotkaniu z Górnikiem Łęczna. Legniczanie zremisowali na Lubelszczyźnie 1:1.

GKS Tychy
Paweł Kaczmarczyk znalazł się w wyjściowym składzie na mecz z Rakowem Częstochowa. "Kaczmar" został zmieniony przez Kacpra Piątka sześć minut przed końcem, a tyszanie przegrali 0:3.

Patryk Klimala strzelił dwa gole w spotkaniu z Bytovią. "Klima" rozegrał 90 minut. Cały mecz między słupkami zagrał także Damian Węglarz. Karol Mackiewicz i Paweł Olszewski nie znaleźli się w składzie. Suwalczanie wygrali 2:1.

Radomiak Radom
Bez Huberta Gostomskiego radomianie pokonali Olimpię Elbląg 4:0.

Tur Bielsk Podlaski
Mateusz Maliszewski i Patryk Niemczynowicz nie wystąpili w meczu z Widzewem. Bielszczanie przegrali 0:1.

Widzew Łódź
Marcin Pigiel rozegrał 90 minut w spotkaniu z Turem. Drużyna Franciszka Smudy wygrała w Belsku Podlaskim 1:0.

Michał Domański zagrał 35 minut w spotkaniu z Huraganem Morąg. Na boisku nie pojawił się Mateusz Ostaszewski. Zambrowianie przegrali w Morągu z Huraganem 0:3.

Podlasie Biała Podlaska
Luka Gugeszaszwili (90 minut i żółta kartka), Artur Renkowski (76 minut i żółta kartka) oraz Kamil Pajnowski (1 minuta) zagrali z Chełmianką Chełm. Karol Buzun nie pojawił się na boisku. Podlasie zremisowało na wyjeździe 2:2.