16 05.18 14:23
Nowszy wpis Starszy wpis

Prosimy o wcześniejsze przybycie na stadion

Niedzielny mecz z Wisłą Płock zgromadzi sporo publiczności na trybunach i cieszy się olbrzymim zainteresowaniem wśród fanów Jagiellonii. W związku z tym prosimy wszystkich Kibiców o możliwie najwcześniejsze przybycie na obiekt przy Słonecznej, co pozwoli uniknąć nam zatorów przy kołowrotach oraz usprawni wchodzenie na trybuny.

Przypominamy, że BILETY SĄ IMIENNE, CO OZNACZA, ŻE DANE NA BILECIE MUSZĄ BYĆ ZGODNE Z DANYMI OSOBY WCHODZĄCEJ - będzie to weryfikowane, a osoby, które się nie dostosują, nie wejdą na mecz. Jednocześnie sugerujemy, aby w niedzielne popołudnie skorzystać z komunikacji miejskiej, w związku z dużą frekwencją oraz ograniczoną dostępnością miejsc parkingowych.

Jednocześnie przypominamy, że:
- KOŁOWRÓT K1 obsługuje wejście na sektory: 1-5, 29-37, 59-64
- KOŁOWRÓT K4 obsługuje wejście na sektory: 11-18, 43-50
- KOŁOWRÓT K5 obsługuje wejście na sektory: 19-24, 51-58
- KOŁOWRÓT K6 obsługuje wejście na sektory: 25-28

W związku z remontem ulicy Wiosennej ruch samochodowy na odcinku pomiędzy ul. Słoneczną, a ul. Ciołkowskiego jest zamknięty, na odcinku pomiędzy ul. Słoneczną, a ul. Kawaleryjską jest możliwy zgodnie z wprowadzonym oznakowaniem tymczasowej organizacji ruchu, a na odcinku ul. Kawaleryjskiej od ul. Krętej do ul. Pułaskiego jest zamknięty w obie strony.

Ruch pieszy na odcinku pomiędzy ul. Słoneczną, a ul. Ciołkowskiego dozwolony, a na odcinku pomiędzy ul. Słoneczną, a ul. Kawaleryjską dozwolony po części wyłączonej z ruchu samochodowego.

Na terenie stadionu palenie (także papierosów elektronicznych) jest możliwe jedynie w wyznaczonych strefach palenia.