12 06.18 15:41

Pigiel blisko awansu, czyli bilans wypożyczonych

Za naszymi wypożyczonymi kolejny weekend. Blisko awansu do II ligi jest Marcin Pigiel. Blisko wywalczenia utrzymania jest kwartet z Podlasia Biała Podlaska.

Pogoń Siedlce
Bez Dawida Polkowskiego siedlczanie zremisowali na wyjeździe z Garbarnią Kraków 1:1 w spotkaniu barażowym o utrzymanie w Nice I Lidze.

Widzew Łódź
Marcin Pigiel rozegrał 90 minut w spotkaniu z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Łodzianie zremisowali spotkanie na szczycie III ligi i utrzymali prowadzenie w tabeli.

Tur Bielsk Podlaski
Patryk Niemczynowicz zagrał 90 minut w meczu z Ursusem Warszawa. Mateusz Maliszewski nie pojawił się na boisku. Bielszczanie przegrali w Warszawie 0:2.

Mateusz Ostaszewski wystąpił w spotkaniu z Pelikanem Łowicz. "Osti" zagrał 90 minut, a Michał Domański nie pojawił się na boisku. Zambrowianie wygrali 3:1.

Podlasie Biała Podlaska
Artur Renkowski i Kamil Pajnowski znaleźli się w wyjściowym składzie na spotkanie z Podhalem Nowy Targ. "Pajno" zszedł z boiska w 59. minucie, a Renkowski grał do końca i obejrzał żółtą kartkę. Luka Gugeszaszwili oraz Karol Buzun nie pojawili się na boisku. Podlasie wygrało to spotkanie 2:1 i jest blisko utrzymania w III lidze.