10 07.18 12:13
Nowszy wpis Starszy wpis

Dzień Sportu na Stadionie i spotkanie z zawodnikami Jagi już w sobotę!

W sobotę 14 lipca o godzinie 10:00 na Stadionie Miejskim w Białymstoku odbędzie się Dzień Sportu. W ramach imprezy zapraszamy na spotkanie z piłkarzami Jagiellonii Białystok przed sezonem 2018/19.

Na niespełna tydzień przed rozpoczęciem nowych rozgrywek LOTTO Ekstraklasy Żółto-Czerwoni spotkają się z kibicami w trakcie Dnia Sportu na Stadionie. O godzinie 12:00 nasi piłkarze pojawią się na scenie. Będzie to okazja na poznanie nowych zawodników, którzy wzmocnili drużynę Ireneusza Mamrota przed nowym sezonem. Piłkarze zaprezentują przy tej okazji nowe stroje na sezon 2018/2019.

Po części oficjalnej, zawodnicy zejdą do kibiców i będzie to czas na zebranie autografów oraz zrobienie pamiątkowych zdjęć. Partnerem Głównym tego wydarzenia jest Stadion Miejski.

Warto zaznaczyć, że 14 lipca jest dniem, gdy nowe koszulki meczowe trafią do sprzedaży. Od godziny 12:00 będą one sprzedawane zarówno na Stadionie (w trakcie Dnia Sportu), a także Jaga Fan Shopie i naszym sklepie internetowym.

W sobotę przy Słonecznej nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych i nieco starszych kibiców Jagiellonii. Wstęp na te wydarzenia jest wolny. Serdecznie zapraszamy!