10 07.18 17:57
Nowszy wpis Starszy wpis

Runje: Pokazaliśmy dobrą grę i osiągnęliśmy korzystny wynik

- Mogliśmy strzelić więcej bramek, ale 4:1 to dla nas dobry wynik. Po dwóch – trzech meczach, w których gra była niezła, ale wynik już nie, dzisiaj udało się osiągnąć jedno i drugie – mówił po wygranej z Dinamem Bukareszt Ivan Runje.

- Mecz nie do końca wyglądał tak, jak byśmy tego chcieli. Do bramki na 3:0 mieliśmy pełną kontrolę i graliśmy bardzo skoncentrowani, później się nieco rozluźniliśmy i spowolniliśmy trochę naszą grę. Możemy być jednak usatysfakcjonowani zwycięstwem i tym, jak ono zostało osiągnięcie. Teraz możemy w dobrych humorach wracać do domu – komentował wtorkowy mecz stoper Jagiellonii.

- Wynik nie był dziś najważniejszy. Można powiedzieć, że mieliśmy po dzisiejszym spotkaniu podobne odczucia, jak po spotkaniu z Clujem, przegranym 0:3. Cieszymy się jednak, że udało nam się wygrać – dodawał Chorwat.

Przeciwko Dinamo Ivan strzelił już drugiego gola w tym okresie przygotowawczym, znowu głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Guilherme. - Dobrze, że to funkcjonuje w ten sposób. Oby podobnie było również w trakcie sezonu – zakończył Runje.