08 08.18 10:44
Nowszy wpis Starszy wpis

Jakub Miszczuk nowym bramkarzem Jagiellonii

Jakub Miszczuk został w środę nowym bramkarzem Jagiellonii. 28-letni golkiper podpisał z naszym klubem kontrakt do końca obecnego sezonu.

Miszczuk, wychowanek Salosu Sokołów Podlaski, w ostatnim sezonie bronił barw pierwszoligowego Stomilu Olsztyn, a wcześniej występował również w takich klubach, jak KS Piaseczno, MSP Szamotuły, Arka Nowa Sól, Warta Poznań, Śląska Wrocław, Zagłębie Sosnowiec, Nielba Wągrowiec, Lech Poznań, Arka Gdynia czy Ruch Chorzów.

- W ostatnim czasie byłem bez klubu i dwa tygodnie temu przyjechałem do Jagiellonii na testy. Wiedziałem, że Luka Gugeszaszwili odchodzi na wypożyczenie. Dostałem propozycję kontraktu z klubu i zdecydowałem się tu pozostać – mówił Miszczuk po podpisaniu kontraktu z Jagiellonią.

- Chcę ciężko pracować na każdym treningu. Indywidualne cele wolę zostawić dla siebie, ale bardzo dobrze współpracuje mi się z trenerem Pawłem Primelem, od którego mogę się jeszcze wiele nauczyć, tak samo jak od doświadczonych bramkarzy Jagiellonii – Mariana Kelemena i Grześka Sandomierskiego, którzy rozegrali wiele meczów w Ekstraklasie. Z Marianem miałem okazję wcześniej spotkać się na kilku treningach w Śląsku Wrocław, gdy występowałem w barwach tego klubu w Młodej Ekstraklasie – dodawał 28-letni bramkarz.

Kuba, witamy w Jagiellonii i życzymy powodzenia w żółto-czerwonych barwach!