09 08.18 22:16
Nowszy wpis Starszy wpis

Guilherme: Zagraliśmy nieźle, ale za to punktów nie dają

- Zagraliśmy niezłe spotkanie, ale za to niestety punktów nie przyznają. Rywale strzelili o jednego gola więcej, ale nic jeszcze nie jest rozstrzygnięte, chociaż rewanż zapowiada się ciężko - powiedział po porażce z KAA Gent Guilherme.

Lewy obrońca nie krył rozczarowania z końcowego rezultatu. - Myślę, że rozegraliśmy dzisiaj niezłe spotkanie. Wspólnie z Belgami stworzyliśmy dobre i szybkie widowisko. Dużo się działo, piłka szybko przechodziła z jednej połowy na drugą. W drugiej połowie potrafiliśmy kilka razy zagrozić bramce rywali, ale trzeba również dodać, że i oni mieli swoje okazje. Szkoda, że nie potrafiliśmy zachować "zera" z tyłu. Rywale strzelili o jednego gola więcej. Boli, że była to kontra po naszym stałym fragmencie gry. Za bardzo chcieliśmy strzelić gola, a sami go straciliśmy. Szkoda, bo bramki tracone w końcówkach bolą mocniej - analizuje Brazylijczyk.

Jak nasz zawodnik ocenia szanse Jagi przed rewanżem? - Na pewno będziemy walczyć, bo nic innego nam nie zostało. Dzisiaj zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia i to samo będzie za tydzień. Będziemy walczyć, nawet jeżeli nasze szanse będą oceniane na poziomie jednego procenta. Już w poprzedniej rundzie udowodniliśmy, że umiemy strzelać gole na obiekcie rywala. Skoro potrafiliśmy w Portugalii, to dlaczego mielibyśmy nie dać rady w Belgii? - zakończył Gui.