09 08.18 22:16
Nowszy wpis Starszy wpis

Odjidja-Ofoe: Nie jesteśmy jeszcze pewni awansu

- Jesteśmy zadowoleni z wygranej. Odnieśliśmy zwycięstwo na trudnym terenie. Spotkanie było wyrównane, ale w końcówce potrafiliśmy przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść. To jednak nie oznacza, że jesteśmy już pewni awansu - powiedział po meczu zawodnik KAA Gent, Vadis Odjidja Ofoe.

Belg nie krył radości po końcowym gwizdku. - Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne zadanie, dlatego jesteśmy zadowoleni z wygranej. Sam mecz był bardzo wyrównany, toczył się w szybkim tempie i kosztował nas dużo sił. W poprzednich spotkaniach nie szło nam najlepiej, brakowało nam szczęścia, dlatego potrzebowaliśmy takiego przełamania. Wygraliśmy 1:0, ale to nie oznacza, że już jesteśmy pewni awansu. Jagiellonia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i z pewnością podyktuje nam trudne warunki w Gandawie, dlatego przed nami jeszcze jedno ciężkie starcie  - zapowiada zawodnik Gentu.

W sezonie 2016/17 Ofoe dwukrotnie rywalizował z Jagiellonią. Jak od tamtej pory zmieniła się białostocka drużyna? - Tak jak mówiłem przed pierwszym gwizdkiem, Jaga potwierdziła, że jest mocnym zespołem. Wielu zawodników pozostało w drużynie, chociaż dzisiaj ten zespół różni się od tego, z którym ja rywalizowałem. W tamtym świetnie prezentował się gość z numerem 10 (Fedor Cernych, przyp. red.), zmienił się środek pola, ale potencjał Jagiellonii nie zmienił się - zakończył Vadis Odidja Ofoe.