09 08.18 22:16
Nowszy wpis Starszy wpis

Runje: Nie zasłużyliśmy na porażkę

- Myślę, że dzisiaj rozegraliśmy bardzo dobry mecz – od pierwszej do 85. minuty, w której padła bramka. Szkoda, że przegraliśmy, bo nie zasłużyliśmy na tę porażkę – powiedział po meczu z KAA Gent (0:1) Ivan Runje.

- Wydawało się, że mieliśmy ten mecz pod kontrolą. Rywale w pierwszej połowie mieli przewagę w posiadaniu piłki, ale nasz blok defensywny radził sobie bardzo dobrze i mieliśmy też kilka groźnych sytuacji. Nie udało się jednak strzelić bramki i szkoda, że w końcówce rywale ją strzelili. Na poziomie europejskich pucharów nie może tak być, że z naszego stałego fragmentu gry i długiej piłki zagranej przez Mariana idzie kontra, której się przyglądamy. Taką akcję musimy skasować na początku. Wtedy byłoby 0:0, a tak przegraliśmy 0:1 i nasza sytuacja przed rewanżem jest trudna – komentował czwartkowe spotkanie stoper Jagiellonii.

- Rywale nie zagrali wielkiego meczu. Przed pierwszym gwizdkiem myślałem, że okażą się silniejsi, dlatego jedziemy do Gandawy powalczyć o awans. Jak pierwsi strzelimy bramkę, to jeszcze wszystko będzie mogło się wydarzyć. Taka jest piłka. Nie udało nam się dzisiaj wygrać tak, jak przeciwko Rio Ave, ale zagraliśmy dobrze i na rewanż jedziemy powalczyć – zakończył Runje.