13 09.18 09:02
Nowszy wpis Starszy wpis

Co z tą kadrą, czyli w prasie o Jadze

W czwartkowej prasie w kontekście Jagiellonii warto zwrócić uwagę na rozmowę z Dariuszem Czykierem, który analizuje sytuację kadrową w ekipie wicemistrzów Polski.

Kurier Poranny
Czykier o sytuacji kadrowej Jagiellonii. - – Ale tego już się nie zmieni i trzeba będzie szukać innych rozwiązań. Prawdopodobnie obowiązki Romanczuka w środku pola przejmie Bartosz Kwiecień i będzie to dla niego wielkie wyzwanie – dodaje. Plusem jest powrót do zespołu po kontuzjach Mateusza Machaja, Łukasza Burligi i Ivana Runje. – Można powiedzieć, że to rekompensata za uraz Romanczuka. Szczególnie ważny jest powrót na boisko Runje, który jest liderem defensywy – przekonuje nasz rozmówca. – Generalnie jednak, przerwa reprezentacyjne działała na korzyść Cracovii, a nie Jagiellonii – zaznacza. 

weszło
Krótkie podsumowanie tego, co działo się w ostatnich dniach w Jagiellonii. - Przez miesiąc na boiskach Ekstraklasy nie zobaczymy również Tarasa Romanczuka. Gracz Jagiellonii doznał kontuzji na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Pod jego nieobecność Jaga rozbiła Mamry Giżycko 8:0.