13 09.18 11:02
Nowszy wpis Starszy wpis

Wójcicki: Cracovia na pewno odpali

- Cracovia prędzej czy później na pewno odpali. Jest tam kilku ciekawych zawodników, ale wierzę, że nie stanie się to w piątkowy wieczór. Zrobimy wszystko, aby wygrać. Zdajemy sobie sprawę, że liga jest wyrównana i każdy może wygrać z każdym. Często decyduje dyspozycja dnia, ale jeśli zagramy na swoim dobrym poziomie, to damy radę – mówił przed meczem z Cracovią Jakub Wójcicki.

Do spotkania z Pasami Żółto-Czerwoni przystępują po dwutygodniowej przerwie na zgrupowania reprezentacji narodowych. - Przygotowania nie były łatwe, bo wielu chłopaków było na kadrze i musieliśmy trenować w bardzo okrojonym składzie. Trzeba było dostosować treningi do tej sytuacji, więc w gruncie rzeczy nie dało się przećwiczyć wszystkiego, czego chciałby trener. Myślę jednak, że ekipa, która została w Białymstoku, solidnie popracowała i mam nadzieję, że przełoży się to na piątkowy mecz i zdobędziemy w nim trzy punkty – zaznaczał obrońca Jagiellonii.

- Rywale na pewno będą zmotywowani. Każdy chce wygrać, a dodatkowym smaczkiem jest to, że trener Probierz wcześniej długo pracował w Białymstoku i to z sukcesami. Cracovia potrzebuje punktów, których obecnie ma mało. Pasy potrzebują meczu na przełamanie, który w ich przypadku może wszystko odwrócić. Brakuje im pewności siebie i niektóre rzeczy wyglądałyby wówczas zdecydowanie lepiej. My musimy być przygotowani na ciężkie spotkanie i zrobić wszystko, aby je wygrać – dodawał były zawodnik Cracovii.

- Postawa Cracovii na początku sezonu dla każdego musi być zaskoczenie, dla mnie również. Ta drużyna miała naprawdę niezłą wiosnę i choć ten skład faktycznie jest trochę przemeblowany, to jest tam kilku zawodników, którzy posiadają duże umiejętności - zakończył Jakub Wójcicki.