09 10.18 08:27
Nowszy wpis Starszy wpis

Potrzebowali przerwy, czyli w prasie o Jadze

We wtorkowej prasie wiodącym tematem jest sytuacja przed przerwą reprezentacyjną. Białostoczanie mają czas, by złapać oddech.

Kurier Poranny
Oceny po Koronie. - MARIAN KELEMEN 8 Miał sporo pracy, bo Korona oddała na jego bramkę pięć strzałów. Supermen uratował Jagę przed porażką, dwojąc się i trojąc przy strzałach m.in. Pućki i Kovacevicia. (...) TARAS ROMANCZUK 5 Jak na pierwszy występ po ciężkiej kontuzji było przyzwoicie. Angażował się w grę do przodu, wygarnął rywalom kilka piłek. Szkoda, że w jego decyzjach brakowało czasem dokładności. (...) ARVYDAS NOVIKOVAS 6 Chętnie brał na siebie ciężar gry, nie brał się dryblingów i strzelił gola na wagę jednego punktu, korzystając na błędzie Rymaniaka. Ponadto stoczył wiele pojedynków, z których często wychodził obronną ręką. Jako jeden z nielicznych zasłużył na ocenę powyżej średniej.

Jaga liże rany. - Żółto-Czerwoni nie mają wątpliwości, że punkt zdobyty w Kielcach, po klęsce przed tygodniem ze Śląskiem Wrocław, trzeba przyjąć z dużym szacunkiem. (...) Jagiellończycy przed wyprawą do stolicy województwa świętokrzyskiego podkreślali, że nie interesuje ich przeszłość. Zwłaszcza, że ta nie przedstawiała się w różowych kolorach. Podopieczni Mamrota w meczu z Koroną nie do końca mogli uciec myślami od katastrofalnego występu przeciwko Śląskowi. Porażka w żółto-czerwonych derbach oznaczałaby bowiem, że nie była to jednorazowa wpadka, a początek większego kryzysu. (...) Wciąż jednak dużo jest zastrzeżeń do stylu gry, prezentowanego przez wicemistrzów Polski w ostatnich tygodniach.