11 10.18 10:09

Walczą z urazami, czyli w prasie o Jadze

W czwartkowej prasie na pierwszy plan wysuwa się raport kadrowy, który nie wygląda najlepiej dla Jagi. Wszystko z powodu licznych kontuzji.

Kontuzja Savkovicia. - Mile Savković to kolejny piłkarz Jagiellonii Białystok, którego czeka dłuższa przerwa w występach. Serb zmaga się z kontuzją pleców. (...) Wyniki badań Savkovicia nie są optymistyczne. Najlepszy wariant zakłada trzytygodniową przerwę w występach. Mniej pomyślny sprawi, że Serba nie zobaczymy na boisku ponad miesiąc.

Gazeta Wyborcza
Wlazło zagra u "Słoni". - Piotr Wlazło został nowym piłkarzem Termaliki Nieciecza. 29-letni pomocnik w ubiegłym sezonie rozegrał 25 spotkań w barwach Jagiellonii Białystok w ekstraklasie, zdobył w nich dwie bramki. W obecnych rozgrywkach zaliczył jeden występ. Piotr Wlazło zagrał w podstawowym składzie w barwach drużyny z Białegostoku w pojedynku z pierwszej kolejki ekstraklasy z Lechią Gdańsk (Jagiellonia przegrała 0:1). (...) Teraz Piotr Wlazło ma nowy klub. Podpisał kontrakt z Termalicą Nieciecza, która plasuje się obecnie na 15. pozycji w tabeli I ligi. – Po rozstaniu z Jagiellonią Białystok, ćwiczyłem z trenerem przygotowania fizycznego. Brakuje mi czucia piłki. Podczas trwającej przerwy jest okazja, żeby powoli to nadrobić. Dobrze się stało, że właśnie podczas niej trafiam do drużyny – mówi Piotr Wlazło na łamach oficjalnego serwisu internetowego drużyny z Niecieczy.