29 11.18 15:12
Nowszy wpis Starszy wpis

Szukasz pracy? Jagiellonia czeka na Ciebie

Jagiellonia Białystok SSA poszukuje pracownika na stanowisko:

KIEROWNIK OBIEKTU SPORTOWEGO

Opis stanowiska:

- sprawowanie zarządu nad majątkiem obiektu, dbając o jego utrzymanie w stanie niepogorszonym;
- zapewnienie bezpieczeństwa użytkowania i właściwej eksploatacji obiektu;
- bieżące zaopatrzenie w materiały i środki niezbędne do właściwej eksploatacji, prowadzenie ich ewidencji i rozliczanie
- prowadzenie właściwej dokumentacji technicznej i eksploatacyjnej obiektu;
- administrowanie infrastrukturą obiektu i urządzeniami sportowymi;
- zarządzanie oraz nadzorowanie pracy personelu zatrudnionego w obiekcie sportowym;

Wymagania:

-  co najmniej średnie wykształcenie;
- doświadczenie zawodowe – co najmniej 3 letni staż pracy na stanowisku kierowniczym;
- prawo jazdy kat. B;
- znajomość obsługi komputera, w tym również podstawowego oprogramowania           Microsoft Office: Word i Excel;
- komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

- znajomość języka angielskiego;
- doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowniczym;
- udokumentowane doświadczenie w zakresie organizacji i zarządzania obiektami sportowymi.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV do 15 grudnia 2018 roku na adres: klub@jagiellonia.pl z dopiskiem CV Jagiellonia.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez Jagiellonia Białystok SSA z siedzibą w Białymstoku, ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail:  klub@jagiellonia.pl.

W przypadku, gdy chce Pan/Pani, aby Jagiellonia Białystok SSA z siedzibą w Białymstoku, ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok przechowywała Pana/Pani dane do przyszłych rekrutacji, proszę o zamieszczenie dodatkowej klauzuli o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez Jagiellonia Białystok SSA z siedzibą w Białymstoku, ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok w celu przyszłych rekrutacji prowadzonych przez w/w podmiot.”

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail: klub@jagiellonia.pl.

Wzór oświadczenia znajduje się TUTAJ.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

ASYSTENT DS. SPRZEDAŻY ELEKTRONICZNEJ, GRAFIK KOMPUTEROWY

Opis stanowiska pracy:

- obsługa platformy sprzedażowej, wprowadzanie nowych produktów,
- kompleksowe koordynowanie procesu sprzedaży,
- nadzór nad realizacją zamówień,
- obsługa klientów,
- przygotowywanie projektów graficznych,

Oczekiwania:

- umiejętności informatyczne,
- znajomość pakietu Office,
- znajomość programów: Photoshop, Illustrator (poziom zaawansowany),
- wysoka kultura osobista,
- komunikatywność, odpowiedzialność, sumienność i umiejętność pracy w zespole

- doświadczenie w branży e-commerce,
- doświadczenie w sprzedaży/obsłudze klienta,
- zdolności analityczne,
- analiza trendów rynkowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie zgłoszeń CV na adres:  a.klim@jagiellonia.pl z dopiskiem
- CV Jagiellonia

Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi poprzez złożenie oświadczenia na adres e-mail: a.klim@jagiellonia.pl.