14 01.19 09:10
Nowszy wpis Starszy wpis

Do Belek, czyli w prasie o Jadze

W poniedziałkowej prasie najważniejszą informacją w kontekście Jagiellonii jest wyjazd drużyny na zgrupowanie do Belek. Nie brakuje również spekulacji transferowych.

Kurier Poranny
Jaga wyruszyła do Turcji. - Piłkarze Jagiellonii Białystok w niedzielę udali się w podróż do Belek, gdzie przez trzy tygodnie przygotowywać się będą do wiosennych meczów w ekstraklasie i Pucharze Polski. (...) Wszystko więc wskazuje na to, że transferowa saga z udziałem reprezentanta Polski dobiegnie końca. Piłkarz już podczas poprzednich okienek transferowych mógł zmienić otoczenie, ale wtedy władze białostockiego klubu nie zaakceptowały ofert z francuskiego Caen, ani belgijskiego Lokeren. Teraz stało się inaczej. Amerykanie przekonali do siebie 23-latka, za którego Jagiellonia otrzyma około 1,5 mln euro, a sam Frankowski ma zarabiać milion dolarów na sezon.

Saga z Frankowskim dobiegnie końca? - Wszystko wskazuje na to, że transferowa saga z udziałem Przemysława Frankowskiego dobiegnie końca. Piłkarz Jagiellonii Białystok w najbliższych dniach podpisze kontrakt z występującym w Major League Soccer Chicago Fire. Piłkarz już podczas poprzednich okienek transferowych mógł zmienić otoczenie, ale władze białostockiego klubu nie zaakceptowały ofert z francuskiego Caen ani belgijskiego Lokeren.

Gazeta Wyborcza
Jaga udała się do Belek. - Piłkarze Jagiellonii udali się w niedzielę na zgrupowanie. Przez najbliższe trzy tygodnie będą trenować w tureckim Belek. Po jesiennych spotkaniach zespół z Białegostoku zajmuje czwartą pozycję w tabeli ekstraklasy. Do pierwszej Lechii Gdańsk traci dziewięć punktów. Włodarze białostockiego klubu do spółki z trenerem Ireneuszem Mamrotem postanowili więc, że zimą przyda się kilka zmian w zespole.