08 02.19 22:58
Nowszy wpis Starszy wpis

Runje: Kontrolowaliśmy mecz od początku do końca

- Bardzo dużo pracowaliśmy nad defensywą na obozie i dzisiaj było to widać. Wszyscy zagraliśmy bardzo dobrze w obronie i mieliśmy cały mecz pod kontrolą, od początku do końca – mówił po pokonaniu Miedzi Legnica Ivan Runje.

- Rywale stworzyli sobie jedną czy dwie groźne sytuacje, mieli na koniec ten słupek. Dzisiaj zwycięstwo było dla nas bardzo ważne i udało nam się je osiągnąć. Pierwszy mecz często pokazuje, jak będą wyglądały również kolejne spotkania. Wierzę, że w naszym przypadku tak będzie. Teraz możemy spokojnie zobaczyć, jak zaprezentują się drużyny grające w sobotę i niedzielę – dodawał chorwacki stoper Jagiellonii.

W piątek w Legnicy na listę strzelców wpisywali się dwaj koledzy Ivana z linii obrony – Nemanja Mitrović i Guilherme. – To dla nas bardzo dobra rzecz, że nie tylko napastnicy strzelają dla nas gole. Jestem bardzo szczęśliwy, że dzisiaj Mitro i Gui zdobyli swoje bramki. Wierzę, że to nie będą ich ostatnie trafienia – przyznawał obrońca Żółto-Czerwonych.

Jaga dobrze zaczęła rok 2019. - Za nami wiele ciężkich treningów i teraz mamy dwa dni wolnego. Możemy trochę odpocząć i przygotować się dobrze do następnego meczu. Wierzę, że na stadionie będzie wielu kibiców. To pierwsze spotkanie w nowym roku, w dodatku Święto Ultry. Musimy zacząć wygrywać na własnym boisku, bo ostatnio mieliśmy z tym trochę problemów. Wiemy, gdzie był nasz problem i dużo nad tym pracowaliśmy. Zobaczymy w sobotę, jakie będą tego efekty – zakończył Runje.