09 02.19 13:38
Nowszy wpis Starszy wpis

W środę spotkanie z nowymi zawodnikami dla karnetowiczów!

W środowe późne popołudnie przygotowaliśmy niespodziankę dla wszystkich posiadaczy karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/19! Tego dnia, o godzinie 18:30, w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego wszyscy kibice, którzy nabyli abonament na nadchodzące mecze Żółto-Czerwonych, będą mogli spotkać się z nowymi zawodnikami Jagiellonii Białystok!

Tego dnia przy Słonecznej zjawią się piłkarze, którzy dołączyli do drużyny Ireneusza Mamrota w trakcie przerwy zimowej. Są to Andrej Kadlec, Zoran Arsenić, Stefan Scepović, Martin Kostal, Jesus Imaz oraz wracający z wypożyczenia Martin Adamec. Początek o godzinie 18:30. W trakcie spotkania będzie można zadać naszym zawodnikom rozmaite pytania, a także wziąć od nich autograf czy też zrobić sobie z nimi pamiątkowe zdjęcia. 

Wszystkich posiadaczy karnetów na rundę wiosenną sezonu 2018/19, których w ten sposób chcemy nagrodzić za ich przywiązanie do naszej drużyny, prosimy o zabranie ze sobą karnetów lub kart kibica (z wgranym karnetem), co ułatwi nam wszystkie kwestie organizacyjne. Będą one sprawdzane przy wejściu przez naszych stewardów. Abonament na nadchodzącą rundę wciąż można zakupić, pod następującym linkiem. WIOSNĄ WSPIERAMY ŻÓŁTO-CZERWONYCH!

Godzinę wcześniej, o 17:30, odbędzie się z kolei spotkanie naszych nowych piłkarzy z dziennikarzami. Wszystkich zainteresowanych przedstawicieli mediów prosimy o zabranie ze sobą legitymacji prasowej lub akredytacji na sezon 2018/19. W trakcie spotkania osoby z biura prasowego naszego klubu będą w razie potrzeby pomagały w tłumaczeniu z języka angielskiego lub hiszpańskiego. 

W środę widzimy się przy Słonecznej!