14 03.19 10:32
Nowszy wpis Starszy wpis

Sprzedaż biletów na mecz z Koroną Kielce

W sobotę 16 marca przy Słonecznej odbędą się "Żółto-Czerwone Derby", w których piłkarze Jagiellonii Białystok podejmą Koronę Kielce! Trwa sprzedaż biletów na ten mecz. Przypominamy o naszych promocjach. Na tym spotkaniu nie może Was zabraknąć! POŁĄCZMY NASZE MOCE NA STADIONIE! WSZYSCY WIDZIMY SIĘ PRZY SŁONECZNEJ! RAZEM PO ZWYCIĘSTWO!

UWAGA, PROMOCJA! Każdy kibic, który kupi bilet na mecz z Koroną, będzie mógł kupić wejściówkę na spotkanie z Zagłębiem Sosnowiec za POŁOWĘ CENY! Szczegóły promocji można znaleźć pod tym linkiem.

CENNIKI

>>>KLIKNIJ, ABY POWIĘKSZYĆ<<<

Plan stadionu

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW 

Bilety na mecze Jagiellonii można kupić zarówno w internecie (na stronie www.jagiellonia.kupbilety.pl), jak i w wielu punktach stacjonarnych, w tym w Jaga Fan Shopie, Jaga Sklepie, sklepie Cescom oraz salonikach Kolportera. Lista punktów stacjonarnej sprzedaży biletów znajduje się pod tym linkiem.

Zakup biletów jest dla posiadaczy karty kibica oraz osób zarejestrowanych w systemie (wystarczy podanie podstawowych danych osobowych w punkcie stacjonarnym lub przy rejestracji na portalu sprzedaży biletów). Po nowelizacji ustawy o bezpieczeńswie imprez masowych do rejestracji w systemie wystarczy wypełnienie prostego formularza na stronie jagiellonia.kupbilety.pl.

ULGI I CENY SPECJALNE

Bilety ulgowe przysługują:
- uczniom i studentom do 26 roku życia,
- seniorom od 60 roku życia,
- kobietom,
- osobom niepełnosprawnym na sektory 1, 4, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63

Bilety w cenie promocyjnej 5 zł (nie dotyczy sektorów Vip oraz SuperVip) przysługują:
- dzieciom do 13 roku życia.

Objaśnienie:
- do 13 lat oznacza, do ostatniego dnia przed dniem 14. urodzin,
- do 26 lat oznacza, do ostatniego dnia przed dniem 26. urodzin,
- od 60 lat oznacza, od dnia 60. urodzin włącznie.

Karta Dużej Rodziny – posiadacze Białostockiej i Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny mają możliwość zakupu biletów na sektory Rodzinny, Ultra lub Łuk, w cenie 20,00zł.

Sektor Rodzinny (dostępne również w internecie!):

Na Sektor Rodzinny jedna osoba dorosła może zakupić bilety dla maksymalnie trojga dzieci do 13 roku życia. Maksymalnie można zakupić 4 bilety:

1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 13. roku życia = 30 zł

W sektorze rodzinnym możliwe są następujące konfiguracje zakupu biletów:

 1. 1 osoba pełnoletnia + 1 dziecko do 13. roku życia,
 2. 1 osoba pełnoletnia + 2 dzieci do 13. roku,
 3. 1 osoba pełnoletnia + 3 dzieci do 13. roku życia


KONFIGURACJA: Bilety dla wszystkich

KONFIGURACJA: Bilety dla wszystkich 
SUMA
1 (1+1) 30zł (25zł + 5zł)
2 (1+2) 30zł (20zł + 10zł)
3 (1+3) 30zł (15zł + 15zł)

Bilety w powyższych konfiguracjach do nabycia jedynie w stacjonarnych punktach sprzedaży. Brak możliwości zakupu biletów w konfiguracji przez internet.

ZAKUP PRZEZ INTERNET – INSTRUKCJA

Zakupu biletów można dokonać za pośrednictwem strony www.jagiellonia.kupbilety.pl. Zakup biletów przez internet wymaga zainstalowania przeglądarki Google Chrome.

 1. Wejdź na stronę www.jagiellonia.kupbilety.pl,
 2. Kliknij w zakładkę „Zaloguj się”,
 3. Logowanie następuje poprzez wpisanie numeru PESEL. Hasło stanowi nazwisko kupującego, pisane wielkimi literami, z zachowaniem polskich znaków,
 4. Wpisz adres e-mail konta, z którego korzystasz,
 5. Wpisz nowe hasło do swojego profilu i potwierdź,
 6. Finalnie pojawi się komunikat: „Twoje hasło zostało pomyślnie zmienione”.


Jest to sygnał, że ponownie można się zalogować i dokonać zakupu. Po ponownym logowaniu za pomocą zmienionego już hasła, postępujemy zgodnie z poniższymi punktami:

 1. Kliknij w zakładkę „Kup bilet/karnet”, znajdującą się pod nazwą wydarzenia, które Cię interesuje
 2. Kursorem wybierz sektor, na który chcesz kupić bilet/karnet
 3. Wybierz interesujące Cię miejsce
 4. Potwierdź klikając „OK”
 5. Kliknij „Dalej”
 6. Kliknij „ Podsumowanie”
 7. Kliknij „Kup bilety/karnety”
 8. Kliknij „Płacę bez logowania” (w przypadku, gdy nie masz założonego konta na PauU)
 9. Po opłaceniu biletu, kliknij w „Twoje zakupy”. Wyświetli się zakupiony bilet/karnet.


Możesz teraz samodzielnie wydrukować bilet, pobierając wcześniej pdf  („Pobierz pdf”). Z wydrukowanym biletem udajemy się na stadion. Bilet będzie także na Karcie Kibica, więc jeżeli nie masz drukarki w domu możesz udać się na stadion z samą kartą – za jej pomocą wejdziesz na mecz. Możesz  też udać się do jednego z naszych punktów sprzedażowych i poprosić o wydruk blankietu.

BILETY NA MECZE WYJAZDOWE

Bilety na mecze wyjazdowe sprzedawane są w Jaga Sklepie – ul. Bohaterów Monte Cassino 6 lok. 31 oraz Jagiellończyku – Centrum Handlowe Park lok. 82. Pytania dotyczące wyjazdów na mecze prosimy kierować na adres b.kadlubowski@jagiellonia.pl.

ZWROT BILETU

Zwrotu biletu można dokonać na poniższych zasadach:

 1. Zwrot może być dokonany najpóźniej na 4 godziny przez rozpoczęciem wydarzenia, na który został zakupiony bilet.
 2. W przypadku zakupu biletu w punkcie sprzedaży stacjonarnej, zwrotu dokonuje się w punkcie, w którym bilet został kupiony. Warunkiem zwrotu jest okazanie paragonu  i wypełnienie formularza, w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica, ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu).  Formularz dostępny w punktach sprzedaży lub do pobrania POBIERZ.
 3. Osoby, które zakupiły bilet w punktach sprzedaży Kolporter, dokonują zwrotu w punkcie, w którym bilet został zakupiony. Warunkiem zwrotu jest okazanie paragonu zakupu i wypełnienie formularza w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica i ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu). Formularz dostępny na miejscu lub do pobrania POBIERZ.
 4. W przypadku zakupu biletu on-line, zwrot odbywa się poprzez wypełnienie formularza, w którym należy podać: (imię i nazwisko, adres zamieszkania, numer PESEL lub numer karty kibica, numer konta bankowego, ilość kupionych biletów oraz przyczynę zwrotu).
  Wypełniony formularz (scan lub zdjęcie z podpisem) należy odesłać na adres e-mail:
  bilety@biletyjagiellonia.pl.
  Zwrotu można dokonać także w siedzibie Klubu – ul. Jurowiecka 21, 15-101 Białystok od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00. Warunkiem zwrotu jest okazanie paragonu zakupu i wypełnienie formularza.
 5. Formularz zwrotu jest dostępny w punktach sprzedaży i w siedzibie Klubu Jagiellonia Białystok, można go także pobrać ze strony klikając w link POBIERZ.
 6. Osobom, które zakupiły bilety w stacjonarnych punktach sprzedaży, pieniądze będą zwrócone gotówką, natomiast osobom kupującym bilety on-line, pieniądze zostaną zwrócone na konto wskazane w formularzu.


FAKTURY

 1. Fakturę za zakup biletu można otrzymać w Jaga Fan Shop ul. Wrocławska 20 - Galeria Carrefour od poniedziałku do soboty w godz. 09:00 - 21:00 i niedziele (pracujące) od 10:00 do 20:00.
 2. Faktura jest wystawiana na podstawie paragonu zakupu.