13 04.19 10:19
Nowszy wpis Starszy wpis

PP: Bilety i wyjazd na finał z Lechią Gdańsk!

W poniedziałek 15 kwietnia rozpoczęła się sprzedaż biletów na finałowe spotkanie w ramach Totolotek Pucharu Polski z Lechią Gdańsk, które odbędzie się 2 maja o godzinie 16:00 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Trwają również zapisy na wyjazd pociągiem specjalnym, organizowany przez stowarzyszenie Dzieci Białegostoku.

BILETY

Sprzedaż samych biletów, która rozpocznie się w poniedziałek, potrwa do 23 kwietnia do godz. 12:00. Tym razem kupujący nie otrzymają od razu tradycyjnego biletu. Pierwszym potwierdzeniem zakupu będzie voucher na bilet, który w wyznaczonym przez klub terminie trzeba będzie wymienić na bilet. Wymiany będzie można dokonać w naszym oficjalnym sklepie Jaga Fan Shop, który mieści się w Galerii Carrefour "Zielone Wzgórza" przy ul. Wrocławskiej 20 w Białymstoku.

Sprzedaż odbywać się będzie tylko i wyłącznie poprzez serwis jagiellonia.kupbilety.pl (punkty stacjonarne nie prowadzą sprzedaży na to wydarzenie). Do środy 17 kwietnia (do północy) wejściówki nabywać będą mogły osoby, które dokonały zakupu karnetu przed obecną rundą. Po upływie tego terminu wejściówki na finał będą mogli nabywać wszyscy. W odróżnieniu od zakupu karnetów czy biletów na mecze przy Słonecznej, kupujący nie wybierają sektora, rzędu i miejsca. Zamówienie odbywa się na sektorze nienumerowanym, a dokładne miejsca zostaną przydzielone przez PZPN. Zakup poprzez nasz serwis gwarantuje miejsce w sektorze dla naszych kibiców, a cena biletu to koszt 50 zł.

Osoby, które chcą zasiąść w sektorze neutralnym mogą nabywać bilety na stronie bilety.laczynaspilka.pl.

Ponadto osoby, które zainteresowane są wspólnym dojazdem na PGE Narodowy oraz chcą zasiąść wśród naszych najwierniejszych fanów mogą nabyć bilet poprzez Stowarzyszenie "Dzieci Białegostoku". Więcej informacji poniżej oraz na stronie www.2majaga.pl.

WYJAZD POCIĄGIEM SPECJALNYM 

Oto komunikat Stowarzyszenia Dzieci Białegostoku:

"W sobotę (13 kwietnia) ruszamy z zapisami na wielki Finał Pucharu Polski 2018/2019. W pierwsze dwa dni zapisów – tj. sobota 13.04. i niedziela 14.04. - zapisywać będziemy TYLKO na wyjazd pociągami specjalnymi.

WYJAZD POCIĄGIEM SPECJALNYM !

Koszt przejazdu z biletem na mecz wynosi 120 zł! Rozpoczynamy zapisy na 4 pociągi. Do każdego pociągu przypada konkretny punkt zapisów:

Do pociągu oznaczonego literką „A” zapisać się można tylko w Sklepie "Jagiellończyk" – ul. Świętego Rocha 33/lok. 60 – Centrum PARK (naprzeciwko Galeriowca). W godz. 7:00-19:00.

Do pociągu oznaczonego literką „B” zapisać się można tylko w „Jaga Sklepie” ul. Bohaterów Monte Cassino 6 lok.31 – Centrum PARK obok Dworca PKS. W godz. 9:00-15:00.

Do pociągu oznaczonego literką „C” zapisać się można tylko w „Jaga Fan Shopie” w Galerii Zielone Wzgórza – ul. Wrocławska 20. W godz. 16:00-20:00.

Do pociągu oznaczonego literką „D” zapisać można się tylko w „JAGA Pizza & Bistro" – ul. Warszawska 39. W godz. 16:00-21:00.

Jeśli potwierdzi się kolejny pociąg, to otwarty będzie kolejny punkt, o czym poinformujemy wkrótce. 

JAK WYGLĄDAĆ BĘDĄ ZAPISY?

1. Do punktu zapisów udajecie się z przygotowaną kartką z danymi (Nazwisko, imię, pesel) napisanymi wyraźnie drukowanymi literkami i cyferkami.
2. Płacicie 120 zł za osobę i otrzymujecie Voucher/y , które w późniejszym czasie zostaną zamienione na bilety na mecz! Nie ma dyktowania danych, wpisywania się na listę bez kasy.
3. Ma być szybka piłka! Przychodzisz z kartką z danymi, płacisz, odbierasz VOUCHER i kolejna osoba.

UWAGA! UWAGA! UWAGA!

Koniecznie przynieście ze sobą oświadczenie RODO [LINK DO PLIKU] podpisane przez każdą osobę INDYWIDUALNIE.
Bez podpisanego oświadczenia NIE BĘDZIE możliwości otrzymania biletu na mecz!
Wzór oświadczenia macie dołączony do postu!

APELUJEMY!!! Kibice, organizujcie się wewnętrznie, robiąc listy po kilkanaście, kilkadziesiąt osób. Dzięki czemu jako paczka znajomych/przyjaciół/rodzina będziecie mieli ten sam pociąg oraz ułatwicie późniejszą dystrybucję biletów, bo bilety imienne będą przygotowane dla całej Waszej zapisanej grupy.
Już dziś zgadujcie się ze znajomymi z osiedla, szkoły, pracy, aby te listy były jak największe.

Pamiętajcie - WSZYSCY W PASIAKACH!!!"