14 05.19 15:39
Nowszy wpis Starszy wpis

Novikovas: Damy z siebie wszystko

- To już końcówka sezonu. W poprzednich meczach zostawiliśmy na boisku dużo zdrowia, ale musimy walczyć do końca o to czwarte miejsce. W dwóch ostatnich kolejkach damy z siebie wszystko – mówił przed meczem z Legią Arvydas Novikovas.

- Nasza sytuacja nie jest najłatwiejsza, ale myślę, że Cracovia jeszcze straci jakieś punkty, dlatego my musimy patrzeć przede wszystkim na siebie. Musimy wygrać dwa ostatnie spotkania w tym sezonie. Wiemy, jak ważne są dla kibiców mecze z Legią. Przed nami ostatni mecz u siebie i chcemy, aby wszyscy byli po nim zadowoleni. Lechii z kolei chcemy się zrewanżować za finał Pucharu Polski – nie ukrywał skrzydłowy Jagiellonii.

- Gdy graliśmy po raz ostatni z Legią przy Słonecznej, straciliśmy wyrównującego gola w samej końcówce. Ostatnio też nam się to kilka razy zdarzyło, aczkolwiek potrafimy również sami strzelić ważną bramkę w ostatnich minutach. Legia jest i zawsze była silnym zespołem, nie inaczej będzie i tym razem. Czeka nas trudny mecz, ale zadowoli nas tylko zwycięstwo. Musimy być dobrze zorganizowani przez pełne 90 minut. Trzeba wyjść na boisko, walczyć o każdą piłkę i dać z siebie sto procent – zakończył reprezentant Litwy.