15 05.19 23:42
Nowszy wpis Starszy wpis

Arsenić: Cieszy zero z tyłu

- To bardzo ważne zwycięstwo dla nas. Ciągle pozostajemy w grze o Ligę Europy. Przed nami ostatnie wyzwanie. Jedziemy do Gdańska, aby tam zawalczyć o czwartą lokatę - powiedział po meczu z Legią obrońca Jagiellonii, Zoran Arsenić.

Chorwat nie krył radości z końcowego sukcesu. - Było to bardzo ważne zwycięstwo dla nas. Ciągle pozostajemy w grze o Ligę Europy, chociaż dzisiaj wygrała także Cracovia. Za nami cięzki mecz, ale możemy być zadowoleni. Przed nami ostatnie wyzwanie. Jedziemy do Gdańska, aby tam zawalczyć o czwartą lokatę - zapowiada rosły zawodnik.

W środowy wieczór defensor rywalizował ze swoim dawnym kolega klubowym. - Cieszę się, że nie daliśmy się zaskoczyć Carlitosowi. Grałem z nim przez rok w Wiśle i wiem, na co go stać. Dobrze dla nas, że Carlos wszedł na boisko po przerwie. Jego wejście ożywiło poczynania gości. Pod koniec w naszym polu karnym zrobiło się bardzo chaotycznie, ale koniec końców zagraliśmy na zero z tyłu. To mnie bardzo cieszy, podobnie jak komplet punktów, który zostaje w Białymstoku - dodał zawodnik Jagiellonii.

W niedzielę białostoczanie zmierzą się z Lechią. - Mamy pewne rachunki do wyrównania. Niedawno przegraliśmy z nimi mecz finałowy o Puchar Polski, chociaż nie byliśmy zespołem gorszym. Chcemy odwrócić złą serię. Lechiści są już bez szans w walce o mistrzostwo Polski. Musimy zagrać tam na maksa i wygrać - zakończył Zoran Arsenić.