15 05.19 23:42
Nowszy wpis Starszy wpis

Novikovas: Wszyscy są zadowoleni, my oraz kibice

- Wygraliśmy ostatni w tym sezonie mecz przed własną publicznością i to z Legią Warszawa. Kibice są zadowoleni, my również. Było to ważne spotkanie dla wszystkich - powiedział po wygranej z Legią Warszawa skrzydłowy Jagiellonii, Arvydas Novikovas.

Pomimo wygranej Jagiellonia pozostała na piątej pozycji w lidze. - Co prawda nasza sytuacja pozostaje niezmienna, ale mamy powody do zadowolenia. Wygraliśmy ostatni w tym sezonie mecz przed własną publicznością i to z Legią Warszawa. Kibice są zadowoleni, my również. Było to ważne spotkanie dla wszystkich - podkreśla Litwin.

W pierwszej połowie "Żółto-Czerwoni" mogli zdobyć więcej bramek. - Faktycznie, w kilku sytuacjach mogliśmy lepiej zagrywać piłkę. Mimo tego nie możemy narzekać. Jedną z naszych okazji zwieńczyliśmy bramką i do końca utrzymaliśmy prowadzenie - analizuje "Ara".

Po przerwie Jaga została zepchnięta do defensywy. - To jest normalne, kiedy prowadzisz w spotkaniu jedną bramką, starasz się zachować tę przewagę. W drugiej połowie daliśmy z siebie maksa w defensywie. Każdy harował na boisku jak tylko mógł. Ta wygrana kosztowała nas mnóstwo sił - zaznacza reprezentant Litwy.

Na koniec sezonu Jaga chce wyrównać rachunki z Lechią. - Bardzo chcę ich pokonać. To jest coś niewytłumaczalnego, ponieważ przegraliśmy z nią trzy spotkania, a w żadnym nie byliśmy gorsi. Czujemy się lepszym zespołem, ale musimy to jeszcze pokazać na boisku - zakończył Arvydas Novikovas.