15 05.19 23:42
Nowszy wpis Starszy wpis

Sandomierski: Każdy wykonał swoją robotę

- Z Legią gra się do końca, bo to groźny i dobry zespół, który nie przez przypadek co sezon liczy się w walce o tytuł mistrza Polski. Dlatego te trzy punkty są takie cenne - powiedział po meczu z Legią bramkarz Jagiellonii, Grzegorz Sandomierski.

W ostatnim meczu przed własną publicznością w sezonie 2018/19 białostoczanie pokonali warszawską Legię. - Był to podwójny bodziec, aby dać z siebie więcej. Koniec sezonu, sporo ludzi na trybunach. Daliśmy im powody do radości, teraz wszyscy cieszymy się ze zwcyięstwa, chociaż łatwo nie było. Z Legią gra się do końca, bo to groźny i dobry zespół, który nie przez przypadek co sezon liczy się w walce o tytuł mistrza Polski. Dlatego te trzy punkty są takie cenne - analizuje nasz golkiper.

W drugiej połowie rosły zawodnik popisał się kilkoma interwencjami. - Jeżeli wpadnę w trans bronienia, to może nawet i lepiej, kiedy nieustannie coś dzieje się pod moją bramką. Czy czuję się bohaterem? Nie, ponieważ każdy ma swoje zadania do wykonania. Nie wygralibyśmy tej potyczki, gdyby chłopaki z przodu nie wykonali swoich zadań. Każdy ma coś do zrealizowania. Ważne, aby każdy dobrze wywiązywał się ze swojej roboty. To jednak jeszcze nie czas na świętowanie, ponieważ przed nami jeszcze jedna potyczka - zakończuł Grzegorz Sandomierski.