10 06.19 10:28

Jeden wygrany, czyli bilans wypożyczonych

W miniony weekend tylko jeden z naszych wypożyczonych świętował wygraną. Z III ligą pożegnała się drużyna, do której jest wypożyczony Artur Renkowski.

Orlęta Radzyń Podlaski
Kacper Waniowski wszedł na boisko w 67 minucie w meczu ze Stalą Kraśnik. Jego drużyna wygrała na wyjeździe 3:0. Karol Buzun nie pojawił się na boisku.

Podlasie Biała Podlaska
Artur Renkowski rozegrał 90 minut w spotkaniu z Wisłą Puławy. Drużyna z Białej Podlaskiej przegrała 0:1 i spadła do IV ligi.

Żaden z naszych wypożyczonych nie znalazł się w kadrze na mecz z Sokołem Ostróda. Zambrowianie wygrali na wyjeździe 2:1.

Ruch Wysokie Mazowieckie
Jan Zysik zagrał cały mecz, a Kacper Głowicki obejrzał z ławki rezerwowych starcie z Huraganem Morąg. Beniaminek przegrał na wyjeździe 1:2.

Znicz Biała Piska
Mateusz Maliszewski rozegrał 90 minut w starciu z Pelikanem Łowicz. Zespół z Białej Piskiej przegrał u siebie 2:3.

MKS Mazur Ełk
Bartosz Gołaszewski przebywał na boisku do 49. minuty meczu z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Ełczanie przegrali u siebie aż 0:4.

Korona Ostrołęka
Bez Damiana Słowika zespół z Ostrołęki przegrał na wyjeździe z MKS-em Przasnysz 1:6.

Wissa Szczuczyn
Mateusz Mikołajczyk rozegrał 68 minut w spotkaniu z Dębem Dąbrowa Białostocka. Zespół z zawodnikiem wypożyczonym z Jagiellonii wygrał przed własną publicznością 3:2.

Tur Bielsk Podlaski
Patryk Niemczynowicz obserwował z ławki rezerwowych wyjazdowe zwycięstwo bielszczan nad rezerwami Wigier Suwałki. Tur wygrał na wyjeździe 5:0.