05 07.19 19:13
Nowszy wpis Starszy wpis

Fortounis: Udowodniliśmy, że nasza forma rośnie

- Zdawaliśmy sobie sprawę, że mierzymy się z wymagającym przeciwnikiem, dlatego od początku byliśmy skoncentrowani i chcieliśmy zagrać możliwie najlepiej. - powiedział po meczu z Jagiellonią pomocnik Olympiakosu Pireus Konstantinos Fortounis.

W piątek Olympiakos odniósł wysokie zwycięstwo nad Jagą. - Z naszego punktu widzenia było to dobre spotkanie. Jako obrońca szczególnie chciałem, aby zachować czyste konto i udało się to zrealizować. Zdawaliśmy sobie sprawę, że mierzymy się z wymagającym przeciwnikiem, dlatego od początku byliśmy skoncentrowani i chcieliśmy zagrać możliwie najlepiej. Myślę, że udało się to zrealizować – podkreślał Grek.

Mecz z Jagiellonią był trzecim sparingiem z polskim zespołem dla wicemistrzów Grecji. - Podczas zgrupowania w Polsce mierzyliśmy się z wymagającymi przeciwnikami. Wykonaliśmy tutaj dobrą pracę i dzisiejszy mecz udowodnił, że jesteśmy blisko miejsca, w którym chcemy być. W dzisiejszym sparingu zespół potwierdził rosnącą formę i to powinno nas cieszyć – zakończył Kostas Fortounis.