05 07.19 19:13
Nowszy wpis Starszy wpis

Pospisil: Olympiakos to klasowa drużyna

- Grecy byli bardzo skuteczni. Trzy celne strzały przed przerwą zamienili na gole. To charakteryzuje drużyny klasowe - powiedział po meczu z Olympiakosem pomocnik Jagiellonii, Martin Pospisil.

W spotkaniu z Jagiellonią wicemistrzowie Grecji odnieśli zdecydowane zwycięstwo. - Olympiakos pokazał jakość. Dzisiaj zespół z Pireusu pokazał, dlaczego regularnie rywalizuje w fazie grupowej Ligi Mistrzów lub Ligi Europy. Suchy wynik sugerowałby, że rywale cały czas utrzymywali się przy piłce i nie schodzili z naszej połowy. Tymczasem Grecy byli bardzo skuteczni. Trzy celne strzały przed przerwą zamienili na gole. To charakteryzuje drużyny klasowe, a dzisiejszy wynik pokazuje, jak duży dystans dzieli nas od nich – podkreśla środkowy pomocnik.

Swoje okazje do zdobycia bramki miała również Jaga. - Jak już wspomniałem, Olympiakos wykorzystał swoje wszystkie sytuacje. Był bardzo skuteczny. My również mogliśmy strzelić gola, ale brakowało nam skuteczności. Sytuacje, które my mieliśmy Grecy wykorzystali bez problemu. Nasza gra do 20. metra przed bramką nie wyglądała źle. Dzisiaj zabrakło nam jakości w polu karnym – zakończył Martin Pospisil.