05 07.19 19:13
Nowszy wpis Starszy wpis

Prikryl: Grecy byli zdecydowanie lepsi

- Wszedłem na boisko po przerwie i mogłem strzelić gola. Szkoda, bo mogłem lepiej zachować się w tej sytuacji - powiedział po meczu z Olympiakosem pomocnik Jagiellonii, Tomas Prikryl.

Jaga wysoko przegrała w Sulejówku z Olympiakosem. - Wynik jest zły z naszego punktu widzenia. Wszedłem na boisko po przerwie i mogłem strzelić gola. Szkoda, bo mogłem lepiej zachować się w tej sytuacji. Dzisiaj Grecy byli zdecydowanie lepsi i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Mamy teraz dobry materiał do analizy i wiemy, nad czym musimy jeszcze mocniej pracować – podkreśla Czech.

W piątek Tomek zadebiutował w Jadze. - W czwartek trenowałem po raz pierwszy, a dzisiaj rozegrałem pierwsze spotkanie. Na pewno jest czas na zgranie się z drużyną. Jestem pewien, że z każdym kolejnym dniem będziemy rozumieli się coraz lepiej – podkreśla były skrzydłowy Mlady Boleslav.

Olympiakos okazał się bardzo wymagającym rywalem dla Jagi. - To zespół na wysokim poziomie. Z drugiej strony jeżeli chcesz się rozwijać, to musisz rywalizować z takimi właśnie drużynami. Tylko na tle takiego rywala można podnosić swoje umiejętności – zakończył Tomas Prikryl.