06 07.19 12:58
Nowszy wpis Starszy wpis

Sparing z Atlantasem i spotkanie z zawodnikami Jagiellonii

W sobotę 13 lipca o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim piłkarze Jagiellonii Białystok rozegrają ostatni mecz sparingowy w letnim okresie przygotowawczym. Rywalem Żółto-Czerwonych będzie litewski Atlantas Kłajpeda. Po spotkaniu Żółto-Czerwoni zaprezentują się kibicom przed sezonem 2019/2020.

Fani Żółto-Czerwonych będą mieli okazję zobaczyć swój zespół podczas piątej, ostatniej próby sparingowej przed pierwszym meczem ligowym z Arką Gdynia (19 lipca). Drużyna Ireneusza Mamrota do spotkania z Atlantasem przystąpi po trzech wygranych (z Pogonią Siedlce, MFK Rużomberok i Wigrami Suwałki) oraz jednej porażce (z Olympiakosem Pireus) w letnim okresie przygotowawczym. 

Atlantas Kłajpeda to aktualnie siódmy zespół litewskiej A Lygi. W drużynie Viktorsa Dobrecovsa można znaleźć kilku zawodników z przeszłością w lidze polskiej - Pavla Vidanova, Tadasa Labukasa czy też Darvydasa Sernasa.

Po zakończeniu sparingu, o godzinie 13:15, nasi zawodnicy zaprezentują się kibicom przed startem nowego sezonu 2019/2020 PKO Ekstraklasy. Po części oficjalnej, zawodnicy wejdą na trybunę do kibiców i będzie to czas na zebranie autografów oraz zrobienie pamiątkowych zdjęć.

Informacje organizacyjne:

- kibicom udostępnione będą sektory 17, 18 i 19 na trybunie PROSTA (972 miejsca, wejście klatką schodową od ulicy Wiosennej, otwarcie bram o godzinie 10:00)
- otwarty będzie parking główny stadionu przy ulicy Słonecznej
- kibice będą mogli przejść z parkingu do bramy wejściowej (ul. Wiosenna) przejściem przy boisku bocznym
- przedstawiciele mediów będą mieli do dyspozycji trybunę prasową
- po spotkaniu z kibicami zawodnicy udadzą się do strefy mieszanej, gdzie będą do dyspozycji mediów

Wstęp na oba wydarzenia będzie wolny! W sobotę 13 lipca widzimy się przy Słonecznej! Najlepsze przed nami!