01 08.19 12:45
Nowszy wpis Starszy wpis

Arsenić: Nie możemy powtórzyć błędów z przeszłości

- Mam nadzieję, że w Lubinie zagramy dużo lepiej niż ostatnio, kiedy tam graliśmy. Od pierwszego gwizdka musimy być maksymalnie skoncentrowani. Łatwo nie będzie i musimy być na to gotowi – mówił przed meczem z Zagłębiem Lubin Zoran Arsenić.

- Po meczu z Rakowem byliśmy bardzo rozczarowani, bo grając „w domu” straciliśmy ważne trzy punkty. Wszyscy byliśmy bardzo zawiedzeni, nie spodziewaliśmy się tego. Chcieliśmy powtórzyć występ z Gdyni, ale w pierwszej połowie mieliśmy wiele problemów. Raków zagrał na dobrym poziomie. Chcieliśmy wygrać, ale to nam się nie udało – dodawał chorwacki stoper Jagi.

- Przygotowujemy się do tego spotkania, tak jak do każdego innego. Zagłębie w ostatnim czasie sprawiło nam wiele problemów. Musimy być skoncentrowani, aby nie powtórzyć błędów z przeszłości – zaznaczał były zawodnik Wisły Kraków.

Na kogo w drużynie rywala trzeba będzie zwrócić największą uwagę? - Zagłębie ma wielu groźnych zawodników w ofensywie – Starzyńskiego, Bohara, Pawłowskiego czy Tuszyńskiego. To bardzo dobrzy piłkarze, na których będziemy musieli bardzo uważać – zakończył Arsenić.