02 08.19 17:21
Nowszy wpis Starszy wpis

Pierwsze spotkanie Klubu Biznesu Jagiellonia

We wtorek 27 sierpnia o godzinie 17:00 w Hotelu Branicki odbędzie się premierowe spotkanie Klubu Biznesu Jagiellonia, projektu tworzonego we współpracy z Partnerskimi Klubami Biznesu.

Na specjalnej stronie internetowej [LINK] można zakupić bilety na to spotkanie w cenie 100 złotych netto. Wszystkich przedsiębiorców serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy również do odwiedzenia nowego portalu poświęconego Klubowi Biznesu Jagiellonia, który można znaleźć pod tym linkiem.

***

Klub Biznesu Jagiellonia to część ogólnopolskiego projektu Partnerskie Kluby Biznesu, który polega na tworzeniu klubów biznesu przy klubach sportowych. Jest to idealne miejsce dla przedsiębiorców, którym zależy na nawiązaniu nowych kontaktów biznesowych. Członkostwo jest doskonałym narzędziem, dzięki któremu firmy zwiększają sprzedaż swoich produktów i usług.

Udział Jagiellonii Białystok w tym projekcie wiąże się z powstaniem Klubu Biznesu, nad którym klub będzie sprawował patronat. Dzięki temu Jagiellonia będzie miała możliwość pozyskiwania nowych sponsorów, którzy oprócz tradycyjnych świadczeń reklamowych zyskują nowe szanse i możliwości biznesowe.

- Cieszę się, że taki klub jak Jagiellonia, z takim potencjałem i takimi możliwościami dołączył do naszego projektu. Mimo że nasza współpraca dopiero się rozpoczyna to już jesteśmy pod wrażeniem całej organizacji klubu oraz jego wiernych kibiców – mówi Radosław Rogiewicz, założyciel Partnerskich Klubów Biznesu – Dzięki dołączeniu Jagiellonii do projektu zarówno przedsiębiorcy z Białegostoku, jak i z innych polskich miast, w których znajdują się Kluby Biznesu, będą mieli możliwość nawiązywania wielu nowych kontaktów biznesowych.

- Umowa z Partnerskimi Klubami Biznesu jest kolejnym krokiem naprzód w rozwoju naszego klubu. W ten sposób będziemy w stanie zaoferować naszym partnerom zdecydowanie więcej możliwości niż dotychczas, a nasza oferta stanie się dużo bardziej atrakcyjna. Wierzę, że w ten sposób kolejne firmy zdecydują się na współpracę z Jagiellonią i staną się wsparciem naszego klubu – powiedziała Agnieszka Syczewska, wiceprezes Jagiellonii Białystok.

Przystąpienie do Klubu Biznesu Jagiellonia będzie wiązało się dla naszych partnerów z dodatkowymi korzyściami. Są to m.in.:

- budowa zaufanego grona firm współpracujących na relacjach partnerskich
- nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych
- dotarcie do szerokiej gamy potencjalnych klientów
- możliwość skutecznej promocji własnej marki
- wsparcie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
- wspólne przeżywanie emocji sportowych.

Partnerskie Kluby Biznesu to już 25 klubów zrzeszonych przy klubach sportowych. W projekcie biorą udział m.in. Pogoń Szczecin, Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Raków Częstochowa oraz Korona Kielce.