12 08.19 10:25

Trzech zwycięskich, grało 13, czyli bilans wypożyczonych

W miniony weekend trzech naszych zawodników świętowało ligowe zwycięstwa. Z grona 21 wypożycznych zawodników swoje umiejętności zaprezentowało 12.

Raków Częstochowa
Dawid Szymonowicz rozegrał 90 minut w spotkaniu z Górnikiem Zabrze. Beniaminek PKO Ekstraklasy przegrał na wyjeździe 0:1.

Szymon Łapiński znalazł się w wyjściowym składzie Wigier na spotkaniu z Wartą Poznań. W 68. minucie zmienił go Paweł Gierach. Michał Ozga nie pojawił się na placu gry. Suwalczanie przegrali u siebie z warciarzami 1:2.

Stal Mielec
Paweł Olszewski zagrał całe spotkanie przeciwko Podbeskidziu Bielsko-Biała. Drużyna z Mielca przegrała na wyjeździe 1:4.

Olimpia Grudziądz
Bez Maćka Twarowskiego drużyna z Grudziądza przegrała przed własną publicznością z Chojniczanką Chojnice 3:5.

Odra Opole
Martin Adamec obejrzał żółtą kartkę w spotkaniu z Tychami. Słowak przebywał na boisku przez 90 minut, a opolanie przegrali na wyjeździe 1:4

Legionovia Legionowo
Bartosz Gołaszewski nie zagrał przeciwko Pogoni Siedlce. Zespół z Legionowa przegrał przed własną publicznością 1:3.

Znicz Biała Piska
Mateusz Maliszewski rozegrał 90 minut w spotkaniu z Sokołem Aleksandrów Łódzki. Zespół z Białej Piskiej przegrał na wyjeździe 1:3.

Ruch Wysokie Mazowieckie
Eryk Matus zagrał cały mecz z Unią Skierniewice. Jego drużyna przegrała na wyjeździe 2:3.

Tylko Maciej Bortniczuk wystąpił w spotkaniu z Pelikanem Łowicz (1:1). Zawodnik wypożyczony z Jagiellonii przebywał na placu gry od pierwszej do ostatniej minuty. W spotkaniu nie wystąpili ani Mateusz Nikołajuk, ani Kacper Głowicki.

Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Błażej Niezgoda zagrał 90 minut w spotkaniu z beniaminkiem Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Jego drużyna wygrała 5:3.

Orlęta Radzyń Podlaski
Artur Renkowski rozegrał 90 minut w potyczce z Hetmanem Zamość. Zespół z Radzynia zremisował na wyjeździe 1:1.

Wisła Puławy
Michał Wolanin zagrał 90 minut w spotkaniu z Jutrzenką Giebułtów. Drużyna z Puław wygrała u siebie 3:0.

Hetman Białystok
Żaden z naszych wypożyczonych nie wystąpił w spotkaniu ze Spartą Augustów. Hetman wygrał to spotkanie 1:0.

ŁKS 1926 Łomża
Filip Dojlida rozegrał 90 minut w spotkaniu wyjazdowym z MOSP-em Białystok, które zakończyło się wynikiem 2:2.

Korona Rzeszów
Bartłomiej Gwizdała rozegrał pięć minut w spotkaniu z KS-em Piast Tuczempy. Rzeszowianie wygrali 1:0.