08 09.19 00:33
Nowszy wpis Starszy wpis

Romanczuk: To był atrakcyjny mecz

- Zmierzyliśmy się z silnym przeciwnikiem, który prowadzi w lidze białoruskiej. Myślę, że był to fajny mecz dla kibiców, bo z obu stron sytuacji nie brakowało. Fajnie, że udało się wygrać – mówił po sparingu w Brześciu Taras Romanczuk.

- Mamy Jesusa, który po raz kolejny udowadnia, że jest bardzo dobrym zawodnikiem, który nie potrzebuje wielu sytuacji, żeby strzelić gola. Pierwsza bramka była bardzo ładna, uderzył  z powietrza, przy słupku i bramkarz był bez szans – dodawał kapitan Jagiellonii.

- Spotkaliśmy się z silnym i doświadczonym przeciwnikiem, którego piłkarze wielokrotnie występowali w reprezentacjach swoich krajów. Był to dobry moment na grę z takim rywalem. Chcemy utrzymać dobrą formę. Mam nadzieję, że będziemy regularnie rywalizować w sparingach z takimi drużynami – analizował Romanczuk, którzy pozytywnie ocenił młodych zawodników, grających w dzisiejszym meczu.

- Myślę, że zaprezentowali się na plus. Oczywiście, jak każdy z nas, mogli w niektórych sytuacjach zachować się lepiej, ale pokazali się dobrej strony. Mikołaj zaliczył asystę, widać było, że bardzo chciał zaprezentować się jak najlepiej - tłumaczył pomocnik Żółto-Czerwonych.

- W dzisiejszym meczu było wiele sytuacji, co z pewnością było dobre dla kibiców, ponieważ to dla nich gramy. Pewnie gdyby oba zespoły zagrałyby w podstawowych składach, to ten mecz byłby inny, a tak drużyny pozwoliły sobie na więcej w ofensywie, czego efektem był atrakcyjny mecz – zakończył Taras Romanczuk.